Aktualijos

Augintinio diena gimnazijoje

Gimnazijos Tėvų komitetas organizavo Augintinio dieną gimnazijoje. Grįžusius po pavasario atostogų mokinius nustebino staigmena - bibliotekoje buvo įrengta šuniukų statulėlių paroda. Šią įspūdingą kolekciją (net 300 šuniukų) sukaupė veislyno"Kalnų šuo" savininkas Irmantas Tarnauskas. Sekančią dieną gimnazijoje sulaukėme ir patį savininką su visu būriu veislyno augintinių BERNO ZENENHUNDO šunų, kurie iš karto užkariavo mokinių dėmesį. Geriausiai gimnazijos „svečiai“ jautėsi mažųjų gimnazijos mokinių tarpe. Ir kaip galima nesidžiaugti šiais gražuoliais, kai jie kartu su vaikais pozuoja nuotraukai, kai gali nesibaimindamas juos apkabinti, paglostyti. 
Šią dieną savo augintiniais džiaugėsi ir juos visiems pristatė ir kai kurie gimnazijos mokiniai. Tarp augintinių buvo ne tik šunys, bet ir katė, triušis, žiurkėnas. 
Mamos Erika Karpienė, Rita Veličkė ir Gita Šauklienė puikiai įgyvendino Tėvų komiteto idėją organizuoti netradicinę pamoką. Jų ir p. Irmanto Taranausko dėka mokiniai turėjo puikią patirtinę pamoką netradicinėje aplinkoje. Ačiū Jums!
Ankstesni įrašai


Balandžio 29 d.  mokiniai  gimnazijoje organizavo net tris Europietiškumo pamokas, kurių metu jaunieji gimnazistai, pasiskirstę į Europos Parlamento komitetus, bandė spręsti jiems aktualias problemas. Ačiū už puikias idėjas, nuotaiką ir kitokias žinias apie Europą.

Po labai darbingos savaitės būrelis gimnazijos mokytojų šeštadienio vakarą praleido Kauno Žalgirio arenoje, kur simboliškai atgimė legendinės „Lituanicos“ dvasia – premjeriniu pasirodymu savo turą po Lietuvą čia baigė naujausias miuziklas „Lituanica“. Džiaugiamės turiningai praleistu vakaru.

 

Balandžio 26 d. Vilniuje vyko projekto „Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai!” baigiamoji konferencija „Pokyčių istorija mokyklose: ką gali bendruomenė”. Gimnazijos sėkmės istorija dalinosi gimnazistas Andželas Gvazdauskas ir istorijos mokytoja Gintarė Tytmonienė. 

Balandžio 27 d. prie Raseinių metrikacijos skyriaus būriavosi aštuntokai, jie laukė savo auklėtojos, Renatos Skužinskaitės. Auklėtiniai ilgai repetavo sveikinimo kalbą, bet kai tik pasirodė auklėtoja jie iš nuostabos sugebėjo tik keletą gražių sakinių suregsti. Kolegos taip pat palinkėjo ilgų santarvės metų Renatai ir jos vyrui Rolandui.

Jogailė Piatkutė (1a klasė), Tautvydas Šilėnas (2b klasė), Mantas Vasiliauskas (3a klasė) ir Pijus Povilaitis (4b klasė) dalyvavo respublikinėje konferencijoje – varžytuvėse „Žemesnių klasių mokinių loginio mąstymo ugdymas“. Konferencija vyko Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazijoje.