Aktualijos

Abiturientams nuskambėjo paskutinis skambutis

Gegužės 24 d. gimnazijoje vyko LXVII laidos Paskutinio skambučio šventė.  Per pirmąją pamoką gimnazijos ketvirtokai atvyko į gimnaziją kartu su savo auklėtojais Danute Vykertaite ir Tomu Kantautu. Čia juos sutiko ir pasveikino trečiokai gimnazistai. Per antrąją pamoką ketvirtokai rašė atsiminimus apie gimnaziją, jų mokytojais tapo pradinukai. Trečiąją, paskutinę pamoką vedė gimnazijos istorijos mokytoja, mokinių tarybos vadovė Gintarė Tytmonienė. Ketvirtoji pamoka vyko su klasių auklėtojais, po jos ketvirtokai dalyvavo šventėje pramogų salėje. Ketvirtokai perdavė gimnazistams trečiokams gimnazijos simbolinį raktą ir įteikė testamentą. Abiturientai atsisveikina su mokykliniu suolu, pamoka. Dabar jų laukia nelengvas etapas: egzaminų sesija ir tolimesnio gyvenimo kelio pasirinkimas. Sėkmės Jums, abiturientai!

 

 
Ankstesni įrašai


Gegužės 25 dieną minima Tarptautinė dingusių be žinios vaikų diena. Šią skaudžią dieną mūsų gimnazijos mokiniai paminėjo lankstydami gerveles, karpydami raktelius ir ilgesio kaspinėlius. Šiais simboliais papuošė prie gimnazijos augančius jaunus medelius.

 

Viduklės miestelio bibliotekoje vyko „Akvarelės ir vaizduotės rytmetis“  3a klasės mokiniams su rašytoja, dailininke, knygų iliustratore Sigute Ach. Trečiokai susipažino su įdomia piešimo technika, sukurtiems darbeliams kūrė apibūdinimus  ir pasigamino savo kūrybinių darbų knygeles.

Gegužės 23 d. gimnazijoje lankėsi ir mokiniams bei mokytojams paskaitą skaitė (tiksliau - žaismingai mokė) aktorius, viešosios kalbos - retorikos mokytojas Vytautas Kontrimas. Šio susitikimo tikslas - pasidalinti pagrindiniais retorikos meno štrichais, paslaptimis ir gudrybėmis. Esminis dalykas, ką akcentavo gerbiamas aktorius, nebūti nuobodžiam ir repetuoti savo kalbą „prieš gyvą“ klausytoją. 

Gegužės 21-22 dienomis mūsų pradinukai „šturmavo“ kultūrinį Kauną: pramogavo Lėlių teatre ir žinių sėmėsi muziejuose. 

Saulėtą ir gražų trečiadienio rytą, priešmokyklinio ugdymo grupių vaikai aplankė Simono Stanevičiaus tėviškę. Maloniai pasitiko sodybą prižiūrintis muziejininkas Klemensas Krolys. Jis vaikams papasakojo apie rašytoją, jo kuriamas pasakėčias.