Aktualijos

Velykinė pamoka bibliotekoje

2a klasės mokiniai dalyvavo velykinėje pamokoje bibliotekoje, klausėsi pasakos apie kiaušinio svajonę tapti velykiniu margučiu.  Vėliau  vaikai pasakojo savo šeimų margučių dažymo,  ridenimo ir  velykinių žaidimų tradicijas. Bibliotekininkės supažindino su senuoju kiaušinių dažymo būdu, kai marginama vašku. Kai kurių mokinių šeimose yra dažoma  vašku ir jiems buvo tai pažįstama, bet vis tiek žiūrėti filmuotą medžiagą ir klausytis pasakojimo buvo labai įdomu. Antroji pamokos dalis – enciklopedijų skaitymas ir įdomios informacijos suradimas. Vaikai domėjosi viskuo: šunimis, gėlėmis, Saulės sistema, atradimais ir net naminiais gyvūnais. Pamoka buvo labai įdomi, mokiniai daug sužinojo ir už tai dėkojo bibliotekininkėms.
Ankstesni įrašai


Didžioji savaitė yra viso krikščioniško gyvenimo centras. Ji skirta pasiruošti Didžiajam Velykų įvykiui-švęsti Kristaus kančios, mirties ir prisikėlimo slėpinį. 

Balandžio18 d. mūsų gimnazijoje vyko rajono kūno kultūros mokytojų metodinė diena. 

Balandžio 18 d. Rukloje, Kunigaikščio Vaidoto motorizuotame pėstininkų batalione vyko finalinis konkurso „Ką žinai apie Lietuvos kariuomenę“ etapas. Varžėsi 30 finalistų iš visos Lietuvos, dalyvavo ir mūsų gimnazistai Edgaras Blažys ir Vidmantas Trumpius. Mums nepavyko patekti į geriausiųjų šešetuką tačiau ir paskutiniai nelikome.

Balandžio 16 dieną Vilniuje vyko finalinis Protų kovų turnyras. Jame dalyvavo ir mūsų gimnazijos komanda. 

Gimnazijos  6-III klasių mokiniams vyko pamokos „Apie Europos Sąjungą“. Jose mokiniai pasitikrino žinias ir sužinojo įvairių įdomių faktų apie Europos Sąjungą, joje esančias valstybes: kurioje ES šalyje yra nutiestas Vasko da Gamos tiltas,  iš kurios  šalies kilęs keliautojas Markas Polas ir daug kitų.