Aktualijos

Rajono kūno kultūros mokytojų metodinė diena gimnazijoje

Balandžio18 d. mūsų gimnazijoje vyko rajono kūno kultūros mokytojų metodinė diena. Svečiavosi kūno kultūros mokytojai iš Šaltinio progimnazijos, Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos, Prezidento Jono Žemaičio, Šiluvos, Betygalos Maironio ir Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijų. Mokytojas Donatas Baukys vedė atvirą pamoką „Netradiciniai žaidimai“ Ia klasėje. Po pamokos aptarimo rajono kūno kultūros mokytojų asociacijos pirmininkė Jurgita Miniotienė refleksavo kovo 15 d. rajone vykusios respublikinės kūno kultūros mokytojų konferencijos rezultatus, įteikė padėkas iniciatyvinės grupės nariams. Šiluvos gimnazijos mokytoja metodininkė Laima Maraulienė pristatė savo metodinę patirtį tema „Judrieji žaidimai kūno kultūros pamokose“. Metodinio būrelio pirmininkė Valda Petrokienė dalinosi įgyta patirtimi respublikiniuose seminaruose, konferencijose. Metodinės dienos dalyviai džiaugėsi prasmingai praleistu laiku.
Ankstesni įrašai


Balandžio 18 d. Rukloje, Kunigaikščio Vaidoto motorizuotame pėstininkų batalione vyko finalinis konkurso „Ką žinai apie Lietuvos kariuomenę“ etapas. Varžėsi 30 finalistų iš visos Lietuvos, dalyvavo ir mūsų gimnazistai Edgaras Blažys ir Vidmantas Trumpius. Mums nepavyko patekti į geriausiųjų šešetuką tačiau ir paskutiniai nelikome.

Balandžio 16 dieną Vilniuje vyko finalinis Protų kovų turnyras. Jame dalyvavo ir mūsų gimnazijos komanda. 

Gimnazijos  6-III klasių mokiniams vyko pamokos „Apie Europos Sąjungą“. Jose mokiniai pasitikrino žinias ir sužinojo įvairių įdomių faktų apie Europos Sąjungą, joje esančias valstybes: kurioje ES šalyje yra nutiestas Vasko da Gamos tiltas,  iš kurios  šalies kilęs keliautojas Markas Polas ir daug kitų.

Jau ketvirti metai iš eilės balandžio mėnesį vyksta gimnazistų protmūšis. Protmūšį organizuoja Gimnazijos taryba ir gimnazijos klasių auklėtojai. Šiame renginyje dalyvauja gimnazijos klasių mokiniai, jų tėveliai, seneliai. Kiekviena klasė gali pasikviesti ką tik nori.

 

Balandžio 10 dieną sveikatos ugdymo mokytojos dalyvavome seminare „Kaip kalbėti (s) apie lytiškumą su paaugliais“.