Aktualijos

#MEPALietuva. Protų kovų superfinalas

Lietuvos gimnazijų lygos Protų kovos baigėsi. Balandžio 16 dieną Vilniuje vyko finalinis Protų kovų turnyras. Jame dalyvavo ir mūsų gimnazijos komanda. Džiugu, kad lygos superfinale tarp 20 geriausių komandų (iš 178 dalyvavusių įvairiose zonose varžėsi ir mūsų gimnazistai. Iki pergalės trūko nedaug, nusileidome tik didmiesčių gimnazijoms ir džiaugiamės garbinga 6 vieta Lietuvoje. Dėkojame istorijos mokytojui Tomui Kantautui už ruošimą, palaikymą, lydėjimą.
Ankstesni įrašai


Gimnazijos  6-III klasių mokiniams vyko pamokos „Apie Europos Sąjungą“. Jose mokiniai pasitikrino žinias ir sužinojo įvairių įdomių faktų apie Europos Sąjungą, joje esančias valstybes: kurioje ES šalyje yra nutiestas Vasko da Gamos tiltas,  iš kurios  šalies kilęs keliautojas Markas Polas ir daug kitų.

Jau ketvirti metai iš eilės balandžio mėnesį vyksta gimnazistų protmūšis. Protmūšį organizuoja Gimnazijos taryba ir gimnazijos klasių auklėtojai. Šiame renginyje dalyvauja gimnazijos klasių mokiniai, jų tėveliai, seneliai. Kiekviena klasė gali pasikviesti ką tik nori.

 

Balandžio 10 dieną sveikatos ugdymo mokytojos dalyvavome seminare „Kaip kalbėti (s) apie lytiškumą su paaugliais“. 

Šiandien gimnaziją pasiekė informacija apie olimpiadų ir konkursų rezultatus. Savaitę baigsime puikios nuotaikos! 

4a klasės mokiniai dalyvauja projekte „Sveikata visus metus“.  Balandžio mėnesio iššūkis - Tylos stebuklinga versmė. Užsiėmimą šia tema vedė visuomenės sveikatos specialistė Lina Vaišnorienė.  Jo metu skatino ketvirtokus atkreipti dėmesį į visiems aktualią triukšmo problemą ir tylesnių namų, tylesnių ugdymo įstaigų, bei tylesnės poilsio aplinkos sukūrimą.