Aktualijos

Lytiškumas ir paaugliai

Balandžio 10 dieną sveikatos ugdymo mokytojos dalyvavome seminare „Kaip kalbėti (s) apie lytiškumą su paaugliais“. Seminarą ogranizavo Raseinių r. savivaldybės visuomenės sveikatos biuras. Įvairovės ir edukacijos namų psichologė Lina Januškevičiūtė nuotaikingai, glaustai ir labai taikliai papasakojo, kaip kalbėtis „nepatogiomis“ temomis su vaikais ir paaugliais, kaip pateikti aktualią medžiagą, kokiomis interneto svetainėmis pasinaudoti ruošiantis pamokoms ar pokalbiams. Visa tai, ką išgirdome, galėjome išbandyti ir praktiškai dalyvaudamos vaidmenų žaidimuose, atsakinėdamos ar mums gerai žinomi teiginiai iš tikrųjų yra tiesa ar mitas.  
Ankstesni įrašai


Šiandien gimnaziją pasiekė informacija apie olimpiadų ir konkursų rezultatus. Savaitę baigsime puikios nuotaikos! 

4a klasės mokiniai dalyvauja projekte „Sveikata visus metus“.  Balandžio mėnesio iššūkis - Tylos stebuklinga versmė. Užsiėmimą šia tema vedė visuomenės sveikatos specialistė Lina Vaišnorienė.  Jo metu skatino ketvirtokus atkreipti dėmesį į visiems aktualią triukšmo problemą ir tylesnių namų, tylesnių ugdymo įstaigų, bei tylesnės poilsio aplinkos sukūrimą. 

Balandžio 5 d. Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinėje mokykloje vyko tradicinis, III –iasis rajoninis ugdymo įstaigų vaikų ir mokinių muzikos festivalis „Tau muzika“.  Festivalyje dalyvavo ir mūsų gimnazijos  muzikos mokytojo Juozapo Juščiaus vadovaujami du kolektyvai -  tai skudutininkių ansamblis ir jaunių choras.

Viduklės jaunieji šauliai dalyvavo  kulkinio šaudymo varžybose, kurias organizavo Šaulių sąjunga.
Šauliai išbandė savo taiklumą šaudydami pneumatiniu pistoletu, mažo kalibro šautuvu, įveikė situacinį šaudymą ir biatloną. Šauliukai pasisėmė puikios patirties.

Vykdant integruoto technologinio ugdymo programą, Ia klasės mokiniai balandžio 9 dieną, lankėsi UAB Danspin, Raseinių rajono užimtumo tarnyboje, VšĮ Raseinių technologijos ir verslo mokykloje ir AB gamybos ceche Grąžtai.