Aktualijos

Gimnazijoje sulaukėme garbingo svečio - Benedikto Vanago

Balandžio 2 d. antros pamokos pradžioje mokiniai buvo tiesiog „okupavę“ gimnazijos lauko laiptus bei įėjimą į gimnaziją, nes laukė reto svečio - lenktynininko Benedikto Vanago. Šiek tiek paklaidžiojęs mūsų rajono gatvėmis, svečias su gera nuotaika ir pavasarišku vėjeliu įskriejo į gimnaziją. Salė taip pat buvo pilnutėlė. 

Renginio moderatoriai - II a klasės mokinys Edgaras Blažys ir III a klasės mokinė Vakarė Stanaitytė buvo pasiruošę pluoštą klausimų. Iš pradžių atrodė, jog susitikimas turėtų būti oficialus ir dalykiškas. Tačiau gerbiamas svečias savo tikru paprastumu sukūrė itin draugišką ir jaukią atmosferą. Pasiklausę gyvenimo patikrintų patarimų, kaip tapti tikru bet kokios srities profesionalu, kaip turėti tikslą ir jo siekti, kaip rengtis išbandymams, kaip valdyti mintis ar tiksliau - mintims valdyti pojūčius, mokiniai pažėrė ir gyvenimiškų, net techninių klausimų Dakaro ralio nugalėtojui. 

Gerbiamasis svečias keletą kartų pabrėžė komandos, kolektyvinio darbo esmę: jei pats silpniausias komandos narys bus stiprus, tai bus stipri ir komanda.  Šią tezę tiesiogiai galime pritaikyti mokykloje kiekvieną dieną. Paklausus apie knygų skaitymą, Benediktas Vanagas gražiai „apžaidė“ atsakymą: „knygų nereikia skaityti tam, kad sužinotum, jas reikia skaityti tam, kad pasitikrintum, ar teisingu keliu eini“. 

Dėkojame gerbiamam svečiui Benediktui Vanagui už apsilankymą mūsų gimnazijoje ir už dar kartą paskleistą, anot svečio, Vyčio geną mumyse. 

Už susitikimo organizavimą dėkojame direktoriaus pavaduotojai Audrai Samienei ir minėtiems moderatoriams Edgarui ir Vakarei. 
Ankstesni įrašai


Balandžio 1-ąją gimnazijos mokytojams buvo pristatyta (ir leista išbandyti) dar viena naujovė, skirta mokinių sveikatinimui. Suprasdami, kad taisyklnga mokinių laikysena labai priklauso nuo taisyklingų sėdėjimo įpročių, įsigijome 30 kamuolių, kurie nuo šiol "keliaus" per kabinetus ir bus skirti sėdėjimui per pamokas. 

„Skaitymo laboratorija“ persikėlė į naują kabinetą!

Kovo 29 dieną Raseinių Šaltinio progimnazijoje vyko  Raseinių rajono ugdymo įstaigų mokinių/vaikų meninio skaitymo konkursas „Vaikystės žodžiai“. Konkurse dalyvavo 4 mūsų gimnazijos 2-6 klasių  mokiniai: 2b klasės mokinė Gabija Budraitytė, 4a klasės mokinė Monika Budraitytė, 5a Šarūnė Sirtautautė, 6a Marius Jokubauskas.

Kasmet kovo mėnesį minima Pasaulinė vandens diena. Minint šią dieną Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijoje, pertraukų metu, mokiniai turėjo galimybę dalyvauti viktorinoje, kurioje reikėjo atsakyti į klausimą, susijusį su vandeniu, ir laimėti buteliuką natūralaus negazuoto mineralinio vandens.

Kovo 28 d. mūsų gimnazijos šaškių komanda, vadovaujamas kūno kultūros mokytojo metodininko Donato Baukio, dalyvavo rajoninėse BU mokyklų šaškių varžybose. Fortūna mūsų komandai nebuvo palanki, likome šalia prizininkų. Komandai atstovavo I a klasės mokiniai P. Liatukas, G. Gintaras , L. Karickas, ir 5a klasės mokinė U. Baukytė.