Aktualijos

#ESF.Projektas. Skaitymo laboratorija naujame kabinete

„Skaitymo laboratorija“ persikėlė į naują kabinetą! Mėnuo prasidėjo gera žinia mokiniams, skaitymo konsultantui ir mokytojams. Į atnaujintą kabinetą persikėlė ne tik lietuvių kalbos mokytoja Rasa, bet ir Skaitymo laboratorijos įranga - 17 nešiojamų kompiuterių, planšetiniai kompiuteriai, multimedia projektorius. Visa šia įranga galės naudotis tiek lietuvių kalbos mokytojos, tiek ir kiti norintys vesti pamokas ar kitus užsiėmimus netradiciniame kabinete. Mokiniai pamokų metu galės naudotis elektroninėmis knygų skaityklėmis „Milžinas“ ir „Vyturys“, pildyti el. mokinio aplankus, atlikti juose mokytojų paskirtas užduotis, aprašyti perskaitytas knygas ar sąvokas programose „Mano žodynėlis“ ir „Skaitymo dienoraštis“, atlikti užduotis EMA pratybose. 
Ankstesni įrašai


Kovo 29 dieną Raseinių Šaltinio progimnazijoje vyko  Raseinių rajono ugdymo įstaigų mokinių/vaikų meninio skaitymo konkursas „Vaikystės žodžiai“. Konkurse dalyvavo 4 mūsų gimnazijos 2-6 klasių  mokiniai: 2b klasės mokinė Gabija Budraitytė, 4a klasės mokinė Monika Budraitytė, 5a Šarūnė Sirtautautė, 6a Marius Jokubauskas.

Kasmet kovo mėnesį minima Pasaulinė vandens diena. Minint šią dieną Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijoje, pertraukų metu, mokiniai turėjo galimybę dalyvauti viktorinoje, kurioje reikėjo atsakyti į klausimą, susijusį su vandeniu, ir laimėti buteliuką natūralaus negazuoto mineralinio vandens.

Kovo 28 d. mūsų gimnazijos šaškių komanda, vadovaujamas kūno kultūros mokytojo metodininko Donato Baukio, dalyvavo rajoninėse BU mokyklų šaškių varžybose. Fortūna mūsų komandai nebuvo palanki, likome šalia prizininkų. Komandai atstovavo I a klasės mokiniai P. Liatukas, G. Gintaras , L. Karickas, ir 5a klasės mokinė U. Baukytė. 

Kovo 27 dieną šalyje antrą kartą buvo organizuotas Nacionalinis ekonomikos egzaminas. Jo tikslas – sudominti, paskatinti žmones gilinti ekonomikos žinias, parodyti, kad ji yra taikoma daugelyje gyvenimo sričių, nuo kasdienių mūsų sprendimų iki politikos koridorių, nuo popkultūros iki istorijos. 

Kovo 29 dieną pirmą kartą Lietuvoje buvo rengiamas NATO egzaminas. Jis skirtas Šiaurės Atlanto Sutarties Organizacijos (NATO) įkūrimo 70-mečiui ir Lietuvos narystės NATO 15 metų sukakčiai paminėti. Konkurso tikslas – praplėsti Lietuvos piliečių žinias apie NATO ir prisiminti, kodėl Lietuvai ir kiekvienam jos gyventojui taip svarbu, kad jau 15 metų esame šios mūsų šalies saugumą užtikrinančios organizacijos dalimi.