Aktualijos

Edukacinė valandėlė „Velykų rytą lelija pražydo“

Didžioji savaitė yra viso krikščioniško gyvenimo centras. Ji skirta pasiruošti Didžiajam Velykų įvykiui-švęsti Kristaus kančios, mirties ir prisikėlimo slėpinį. Ši šventė reiškia pergalę prieš mirtį-atgimstančią gamtą. Paprotys per pavasario šventes dažyti kiaušinius Lietuvoje labai senas. Kiaušiniai buvo dažomi tik natūraliais, dažniausiai augaliniais dažais. Norėdami prisiminti senas tradicijas Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos bibliotekininkės Lina ir Edita vedė edukacinį užsiėmimą su 7ab klasėms. Užsiėmimo metu aptarėme Velykų šventės tradicijas ir papročius, kiaušinių marginimo prasmingumą, margučių spalvos simboliką, raštų kalbą. Na, o vėliau kiekvienas galėjo vašku papuošti Velykinį kiaušinį ir nudažyti natūraliais dažais: ciberžole, arbata, kava. Tikime, kad šis smagus užsiėmimas Velykų išvakarėse taps prasmingas, o įgytos žinios ir patirtis sujungs 7ab klasės mokinius ir jų šeimos narius. Linkime visiems gražių ir prasmingų šv. Velykų. Lai prisikėlęs Kristus į mūsų namus atneša tikėjimą, viltį ir meilę.
Ankstesni įrašai


Balandžio18 d. mūsų gimnazijoje vyko rajono kūno kultūros mokytojų metodinė diena. 

Balandžio 18 d. Rukloje, Kunigaikščio Vaidoto motorizuotame pėstininkų batalione vyko finalinis konkurso „Ką žinai apie Lietuvos kariuomenę“ etapas. Varžėsi 30 finalistų iš visos Lietuvos, dalyvavo ir mūsų gimnazistai Edgaras Blažys ir Vidmantas Trumpius. Mums nepavyko patekti į geriausiųjų šešetuką tačiau ir paskutiniai nelikome.

Balandžio 16 dieną Vilniuje vyko finalinis Protų kovų turnyras. Jame dalyvavo ir mūsų gimnazijos komanda. 

Gimnazijos  6-III klasių mokiniams vyko pamokos „Apie Europos Sąjungą“. Jose mokiniai pasitikrino žinias ir sužinojo įvairių įdomių faktų apie Europos Sąjungą, joje esančias valstybes: kurioje ES šalyje yra nutiestas Vasko da Gamos tiltas,  iš kurios  šalies kilęs keliautojas Markas Polas ir daug kitų.

Jau ketvirti metai iš eilės balandžio mėnesį vyksta gimnazistų protmūšis. Protmūšį organizuoja Gimnazijos taryba ir gimnazijos klasių auklėtojai. Šiame renginyje dalyvauja gimnazijos klasių mokiniai, jų tėveliai, seneliai. Kiekviena klasė gali pasikviesti ką tik nori.