Aktualijos

Tradicinis meninio skaitymo konkursas „Gimtinės spalvos“

Tradiciniame konkurse dalyvavo 17 1-4 klasių mokinių, kuriuos vertino ne tik komisija, bet ir klasės draugai. Konkurse netrūko gražių eilių, smagių prozos ištraukų. Sužinojome, ką sapnuoja ežiukas, kuo skundžiasi žuvytės ir kaip atrodo rudens laiškai. 3a klasės mokinys Deividas visiems paskaitė savo kūrybos pasaką „Kiškis ir jo draugai“. Pasitarusi ir pasibarusi komisija paskelbė rezultatus, o daugkartinis meninio skaitymo konkursų nugalėtojas IVa klasės mokinys Egidijus Skužinskas pažėrė labai taiklių pastebėjimų ir patarimų, kurie pravers ruošiantis konkurso rajoniniam etapui. Į rajoninį meninio skaitymo  konkurso etapą vyks 4 mokiniai - 1-2 vietų laimėtojai iš abiejų amžiaus grupių. Tai - Eimilė ir Jogailė, Danielė ir Pijus. Linkime jiems sėkmės! 
Ankstesni įrašai


Jau  aštuntus metus iš eilės Lietuvoje organizuojama olimpiada „MANO GAUBLYS“. Olimpiadoje  dalyvavo 46  gimnazijos 6-III klasių mokiniai, besidomintys geografija. Olimpiada vyko vasario 27-kovo 1 d. Dalyviai rungėsi savo klasės kategorijose.

Vasario mėnesį trečiokai kūrė pasakas ir dalyvavo respublikiniame 3-4 klasių mokinių kūrybiniame konkurse „Augu su pasaka“. Danielė Petkevičiūtė, Oskaras Kantautas ir Deividas Baltrušaitis buvo pakviesti dalyvauti baigiamajame konkurso renginyje. Jo metu buvo pasektos ir suvaidintos  laureatų pasakos. Sveikiname Deividą Baltrušaitį tapus laureatu.

Gimnazijoje įgyvendinamas projektas „Triukšmui - ne!“. Jo iniciatoriai - biologijos mokytoja Virginija Petrošienė ir III-IV klasių mokinių komanda. 

Kovo 1 d. 3 a klasės mokiniai „žaidė“ meninio skaitymo konkursą. Kodėl žaidė? Todėl, kad tai buvo labai žaismingi, nors ir gana rimti, rinkimai, kas atstovaus klasę mokyklos meninio skaitymo konkurse. Trečiokai net pasikvietė komisiją, visi buvo labai susikaupę, puikiai mokėjo savo pasirinktus ar mokytojos Raigedos Buzienės rekomenduotus tekstus. 

KTU Fizikos katedra kovo 2d. surengė fizikos konkursą skirtą vienam žymiausių Lietuvos fizikų profesoriui Kazimierui Baršauskui. Profesorius buvo lietuviškų fizikos vadovėlių moksleiviams autorius, Lietuvos Fizikų draugijos vienas iš organizatorių, pirmasis Kauno politechnikos instituto rektorius. Į konkursą iš įvairių šalies mokyklų susirinko net 302 fizika besidomintys mokiniai.