Aktualijos

Saldainiai ar knyga?
Ankstesni įrašai


#MEPALietuva Kovo 5 d. Vilniuje, Europos namų konferencijų salėje vyko projekto „Mokyklos – Europos parlamento ambasadorės“ mokytojų mokymai. Lektoriai pristatė naujausias žinias apie EP rinkimus, pabrėžė kritinio mąstymo svarbą melagingų naujienų pasaulyje. Įdomi diskusija vyko apie renginių organizavimą mokiniams, bendruomenei ES tema. 

Gimnazija dalyvauja projekte "Mokyklos – Europos Parlamento ambasadorės". Mokytojai, jaunieji ambasadoriai planuoja įvairias veiklas gimnazistams, kurios susijusios su Europos Sąjunga. Teorinių žinių pagrindus rinkti pradėjo Iab klasių mokiniai. Per pilietiškumo pagrindų pamokas susidomėję ėmėsi nagrinėti ES valstybių istoriją.

Kovo 5 dieną gimnazijoje vyko pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkursas. Tradiciniame konkurse dalyvavo 17 1-4 klasių mokinių, kuriuos vertino ne tik komisija, bet ir klasės draugai. Konkurse netrūko gražių eilių, smagių prozos ištraukų. Sužinojome, ką sapnuoja ežiukas, kuo skundžiasi žuvytės ir kaip atrodo rudens laiškai. 

Jau  aštuntus metus iš eilės Lietuvoje organizuojama olimpiada „MANO GAUBLYS“. Olimpiadoje  dalyvavo 46  gimnazijos 6-III klasių mokiniai, besidomintys geografija. Olimpiada vyko vasario 27-kovo 1 d. Dalyviai rungėsi savo klasės kategorijose.

Vasario mėnesį trečiokai kūrė pasakas ir dalyvavo respublikiniame 3-4 klasių mokinių kūrybiniame konkurse „Augu su pasaka“. Danielė Petkevičiūtė, Oskaras Kantautas ir Deividas Baltrušaitis buvo pakviesti dalyvauti baigiamajame konkurso renginyje. Jo metu buvo pasektos ir suvaidintos  laureatų pasakos. Sveikiname Deividą Baltrušaitį tapus laureatu.