Aktualijos

Projektas „Triukšmui - ne“

Projekto uždaviniai: nustatyti vidutinį triukšmo foną Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijoje ir skatinti mokinius mažinti triukšmą gimnazijoje pertraukų metu.

Mokiniai ištyrė triukšmo lygį gimnazijoje ir nustatė, kad didžiausias triukšmo lygis rūbinėje, valgykloje ir pradinių klasių mokinių korpuse. Tyrimo rezultatai, išvados ir triukšmo įtaka sveikatai buvo pristatyti vasario 25 d. Sveikatos rytmečio metu visiems gimnazijos mokiniams ir mokytojams. Gimnazijos mokiniai siūlė įvairias idėjas kaip galima sumažinti triukšmo lygį, vadovaujantis pasiūlymais parengtas triukšmo mažinimo priemonių planas. 

Kovo 4 d. Sveikatos rytmečio metu projekto komanda skirtingo amžiaus mokinių grupėse organizavo triukšmą mažinančius žaidimus, naudodamiesi Kahoot programėle patikrino vyresniųjų klasių mokinių žinias apie triukšmo lygį, poveikį žmogaus fizinei ir psichinei sveikatai.  
Ankstesni įrašai


Kovo 1 d. 3 a klasės mokiniai „žaidė“ meninio skaitymo konkursą. Kodėl žaidė? Todėl, kad tai buvo labai žaismingi, nors ir gana rimti, rinkimai, kas atstovaus klasę mokyklos meninio skaitymo konkurse. Trečiokai net pasikvietė komisiją, visi buvo labai susikaupę, puikiai mokėjo savo pasirinktus ar mokytojos Raigedos Buzienės rekomenduotus tekstus. 

KTU Fizikos katedra kovo 2d. surengė fizikos konkursą skirtą vienam žymiausių Lietuvos fizikų profesoriui Kazimierui Baršauskui. Profesorius buvo lietuviškų fizikos vadovėlių moksleiviams autorius, Lietuvos Fizikų draugijos vienas iš organizatorių, pirmasis Kauno politechnikos instituto rektorius. Į konkursą iš įvairių šalies mokyklų susirinko net 302 fizika besidomintys mokiniai. 

Lietuvos gimnazijos lygos - protų kovose mūsų gimnazija toliau pirmauja Tauragės pogrupyje, kuriame laimėjome IV etapą, tai trečia pergalė iš eilės. Bendroje Lietuvos įskaitoje esame XIII vietoje.

Gimnazijos Tėvų komitetas kovo 1 d. organizavo Kartų vakaronę, kurioje linksminosi įvairaus amžiaus žmonės: vaikai, tėvai, seneliai. Jauniausiam dalyviui 8 mėnesiai, vyriausiam 93 metai. Vakarą vedė folklorinio ansamblio „Degule“ vadovė Asta Nikžentaitienė, dainomis  linksmino Nemakščių vyrų ansamblis, o šokių mokė TAU šokių kolektyvas. 

2019 m. vasario 18-20 d. Viduklės S. Stanevičiaus gimnazijoje vyko Vytauto Didžiojo šaulių 2-osios rinktinės jaunųjų šaulių I ugdymo pakopos įvadinė stovykla. Dalyvių skaičius buvo tikrai gausus, susirinko jaunieji šauliai ir jų vadovai iš Šiluvos, Nemakščių, Ariogalos, Betygalos, Girkalnio, Raseinių ir Viduklės.