Aktualijos

Pr. K.Baršausko fizikos konkursas

KTU Fizikos katedra kovo 2d. surengė fizikos konkursą skirtą vienam žymiausių Lietuvos fizikų profesoriui Kazimierui Baršauskui. Profesorius buvo lietuviškų fizikos vadovėlių moksleiviams autorius, Lietuvos Fizikų draugijos vienas iš organizatorių, pirmasis Kauno politechnikos instituto rektorius. Į konkursą iš įvairių šalies mokyklų susirinko net 302 fizika besidomintys mokiniai. KTU matematikos ir gamtos mokslų fizikos katedros vedėjas G.Laukaitis, pasveikino susirinkusius mokinius, mokytojus, ir pasidžiaugė, kad čia atvykusiems mokiniams, mokslas yra vertybė. Su gabiausiais šalies moksleiviais susirungė ir fizikos žinias bei gebėjimus pasitikrino ir mūsų gimnazijos mokiniai: E.Šlinkšytė IIIa ir E.Skužinskas IVa. Fizikos mokytojams tuo metu vyko seminaras „Mokykla ir universitetas - galimybės ir iššūkiai“, kuriame diskutavo apie integruoto gamtamokslinio ugdymo perspektyvas. Po konkurso moksleiviai, mokytojai ir Fizikos katedros darbuotojai kartu vaišinosi arbata, bendravo, stebėjo įdomiąsias fizikos demonstracijas. 
Ankstesni įrašai


Lietuvos gimnazijos lygos - protų kovose mūsų gimnazija toliau pirmauja Tauragės pogrupyje, kuriame laimėjome IV etapą, tai trečia pergalė iš eilės. Bendroje Lietuvos įskaitoje esame XIII vietoje.

Gimnazijos Tėvų komitetas kovo 1 d. organizavo Kartų vakaronę, kurioje linksminosi įvairaus amžiaus žmonės: vaikai, tėvai, seneliai. Jauniausiam dalyviui 8 mėnesiai, vyriausiam 93 metai. Vakarą vedė folklorinio ansamblio „Degule“ vadovė Asta Nikžentaitienė, dainomis  linksmino Nemakščių vyrų ansamblis, o šokių mokė TAU šokių kolektyvas. 

2019 m. vasario 18-20 d. Viduklės S. Stanevičiaus gimnazijoje vyko Vytauto Didžiojo šaulių 2-osios rinktinės jaunųjų šaulių I ugdymo pakopos įvadinė stovykla. Dalyvių skaičius buvo tikrai gausus, susirinko jaunieji šauliai ir jų vadovai iš Šiluvos, Nemakščių, Ariogalos, Betygalos, Girkalnio, Raseinių ir Viduklės.

Gimnazijos tarybos narė Živilė Bružienė skelbia mokinių fotografijų konkursą „Sudie, žiemuže, sveiks, pavasari!“ Fotografijos turi būti meniškos. Darbų skaičius ribojamas - ne daugiau nei 5 vieno autoriaus darbai. Plačiau apie konkursą skaitykite https://www.facebook.com/VSSG.lt/

Vasario 25 dieną Europos socialinių fondų agentūroje konsultavomės dėl sėkmingo ES projekto "Skaitymo laboratorija" antrojo etapo įgyvendinimo. Kartu su projekto vadove iš agentūros Janina Bendinskiene aptarėme įvairius mus dominusius klausimus.