Aktualijos

#MEPALietuva. Integruota pilietiškumo pagrindų pamoka

Gimnazija dalyvauja projekte "Mokyklos – Europos Parlamento ambasadorės". Mokytojai, jaunieji ambasadoriai planuoja įvairias veiklas gimnazistams, kurios susijusios su Europos Sąjunga. Teorinių žinių pagrindus rinkti pradėjo Iab klasių mokiniai. Per pilietiškumo pagrindų pamokas susidomėję ėmėsi nagrinėti ES valstybių istoriją. Mokiniai naudodami IT rinko medžiagą apie valstybes, pasitiktino turimas žinias, pradėjo planuoti klasei išvyką į vieną ES šalį. Mokiniai turėjo parengti argumentų sąrašą, kodėl viena ar kita šalis yra įdomi bei reikėtų ją aplankyti.
Ankstesni įrašai


Kovo 5 dieną gimnazijoje vyko pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkursas. Tradiciniame konkurse dalyvavo 17 1-4 klasių mokinių, kuriuos vertino ne tik komisija, bet ir klasės draugai. Konkurse netrūko gražių eilių, smagių prozos ištraukų. Sužinojome, ką sapnuoja ežiukas, kuo skundžiasi žuvytės ir kaip atrodo rudens laiškai. 

Jau  aštuntus metus iš eilės Lietuvoje organizuojama olimpiada „MANO GAUBLYS“. Olimpiadoje  dalyvavo 46  gimnazijos 6-III klasių mokiniai, besidomintys geografija. Olimpiada vyko vasario 27-kovo 1 d. Dalyviai rungėsi savo klasės kategorijose.

Vasario mėnesį trečiokai kūrė pasakas ir dalyvavo respublikiniame 3-4 klasių mokinių kūrybiniame konkurse „Augu su pasaka“. Danielė Petkevičiūtė, Oskaras Kantautas ir Deividas Baltrušaitis buvo pakviesti dalyvauti baigiamajame konkurso renginyje. Jo metu buvo pasektos ir suvaidintos  laureatų pasakos. Sveikiname Deividą Baltrušaitį tapus laureatu.

Gimnazijoje įgyvendinamas projektas „Triukšmui - ne!“. Jo iniciatoriai - biologijos mokytoja Virginija Petrošienė ir III-IV klasių mokinių komanda. 

Kovo 1 d. 3 a klasės mokiniai „žaidė“ meninio skaitymo konkursą. Kodėl žaidė? Todėl, kad tai buvo labai žaismingi, nors ir gana rimti, rinkimai, kas atstovaus klasę mokyklos meninio skaitymo konkurse. Trečiokai net pasikvietė komisiją, visi buvo labai susikaupę, puikiai mokėjo savo pasirinktus ar mokytojos Raigedos Buzienės rekomenduotus tekstus.