Aktualijos

Konkursas „Kaukėtos Užgavėnės“ nustebino diplomų gausa

Visi mėgstame persirengti ir krėsti išdaigas, ypač per Užgavėnes, o ypatingai vaikai. Juk smagu bent vieną dieną per metus pasijusti visiškai laisvam, kai, prisidengus kauke, gali išnykti linksmuolių minioje. Kovo 5 d. buvo šaunu dalyvauti konkurso – parodos  „Kaukėtos Užgavėnės“ uždaryme ir  pasislėpti po savo pasigamintomis kaukėmis mūsų gimnazijos priešmokyklinukams Arielei Petkevičiūtei, Medai Trakšelytei,  Vakarei Pociūtei, Auksei Vaidotaitei, Aivarui Apučiui (vaikučių pedagogės Genovaitė Unikauskienė, Rasa Matevičienė ir Vaida Naujokaitienė) ir  3a klasės mokiniui Oskarui Kantautui (mokytoja Raigeda Buzienė). Sveikiname konkurso laureatus. Likome atpažinti, tačiau apdovanoti diplomais už kūrybiškumą, meniškumą,  išradingumą, kaukių  išskirtinumą.
Ankstesni įrašai


Respublikiniame anglų kalbos konkurse 9-10 klasių mokiniams mūsų gimnazijos Ib klasės mokinė Austėja Spilaitė užėmė III vietą. Sveikiname mokinę ir dėkojame anglų kalbos mokytojai Simai Trakšelienei.

Žinoma knyga! Šiandien gimnazijoje lankėsi leidykla „Nieko rimto“. Šios leidyklos knygos įvairaus amžiaus mokinius patraukia šmaikščiais tekstais, įdomiomis iliustracijomis, įtraukiančiomis istorijomis. Ypač aktyvūs buvo mažieji skaitytojai, pirkę ne tik knygas, bet ir visų labai mėgiamą žurnalą „Laumiukas“. Biblioteka taip pat nepraleido progos įsigyti naujų knygų. 

#MEPALietuva Kovo 5 d. Vilniuje, Europos namų konferencijų salėje vyko projekto „Mokyklos – Europos parlamento ambasadorės“ mokytojų mokymai. Lektoriai pristatė naujausias žinias apie EP rinkimus, pabrėžė kritinio mąstymo svarbą melagingų naujienų pasaulyje. Įdomi diskusija vyko apie renginių organizavimą mokiniams, bendruomenei ES tema. 

Gimnazija dalyvauja projekte "Mokyklos – Europos Parlamento ambasadorės". Mokytojai, jaunieji ambasadoriai planuoja įvairias veiklas gimnazistams, kurios susijusios su Europos Sąjunga. Teorinių žinių pagrindus rinkti pradėjo Iab klasių mokiniai. Per pilietiškumo pagrindų pamokas susidomėję ėmėsi nagrinėti ES valstybių istoriją.

Kovo 5 dieną gimnazijoje vyko pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkursas. Tradiciniame konkurse dalyvavo 17 1-4 klasių mokinių, kuriuos vertino ne tik komisija, bet ir klasės draugai. Konkurse netrūko gražių eilių, smagių prozos ištraukų. Sužinojome, ką sapnuoja ežiukas, kuo skundžiasi žuvytės ir kaip atrodo rudens laiškai.