Aktualijos

Geografijos olimpiada „Mano Gaublys” 2019

Jau  aštuntus metus iš eilės Lietuvoje organizuojama olimpiada „MANO GAUBLYS“. Olimpiadoje  dalyvavo 46  gimnazijos 6-III klasių mokiniai, besidomintys geografija. Olimpiada vyko vasario 27- kovo 1 d. Dalyviai rungėsi savo klasės kategorijose.
 Šiais metais užduotis geriausiai sekėsi atlikti šiems mūsų gimnazijos mokiniams :
Tarp 6 klasių:
1 vieta  Skaistė Daunoraitė 6a klasė
2 vieta   Laurynas Klikna  6a klasė 
3 vieta    Kristupas Baltrušaitis ir Domas Baranauskas  6a klasė 
Tarp 7 klasių:
1 vieta  Darius Bružas 7a klasė 
2 vieta  Arentas Bubelis ir Vytautas Trumpius 7b klasė 
3 vieta  Neda Baukytė   7a klasė
 Tarp 8 klasių
1 vieta  Gabrielius Gunevičius  8a klasė 
2 vieta  Eimantė Mockutė 8a klasė   
3 vieta  Ieva Mačiulaitytė 8a klasė ir Eglė Vispolskytė 8a klasė
Tarp I klasės mokinių:
1 vieta  Pijus Liatukas Ia klasė ir Raminta Puišytė Ia klasė 
2 vieta  Gabija Burneckaitė Ia klasė   
3 vieta  Monika Selvenytė  Ib klasė ir Džiugas Čekanavičius Ib klasė.
Tarp II klasės mokinių:
1 vieta  Edgaras Blažys  IIa klasė 
2 vieta  Vilius Bytautas IIa klasė   
Tarp III  klasės mokinių:
1 vieta Agnė Strielčiūnaitė IIIb klasė
2 vieta Austėja Milašauskytė  IIIb klasė ir Augustė Totulaitė IIIa klasė.
Džiaugiamės kartu su nugalėtojais ir linkime toliau domėtis geografijos mokslu.
Dėkojame visiems moksleiviams, kurie dalyvavo šiame konkurse ir nenusiminti, jei šiais mokslo metais nepavyko laimėti. Linkime kitais metais tapti  šio konkurso nugalėtojais.

 
Ankstesni įrašai


Vasario mėnesį trečiokai kūrė pasakas ir dalyvavo respublikiniame 3-4 klasių mokinių kūrybiniame konkurse „Augu su pasaka“. Danielė Petkevičiūtė, Oskaras Kantautas ir Deividas Baltrušaitis buvo pakviesti dalyvauti baigiamajame konkurso renginyje. Jo metu buvo pasektos ir suvaidintos  laureatų pasakos. Sveikiname Deividą Baltrušaitį tapus laureatu.

Gimnazijoje įgyvendinamas projektas „Triukšmui - ne!“. Jo iniciatoriai - biologijos mokytoja Virginija Petrošienė ir III-IV klasių mokinių komanda. 

Kovo 1 d. 3 a klasės mokiniai „žaidė“ meninio skaitymo konkursą. Kodėl žaidė? Todėl, kad tai buvo labai žaismingi, nors ir gana rimti, rinkimai, kas atstovaus klasę mokyklos meninio skaitymo konkurse. Trečiokai net pasikvietė komisiją, visi buvo labai susikaupę, puikiai mokėjo savo pasirinktus ar mokytojos Raigedos Buzienės rekomenduotus tekstus. 

KTU Fizikos katedra kovo 2d. surengė fizikos konkursą skirtą vienam žymiausių Lietuvos fizikų profesoriui Kazimierui Baršauskui. Profesorius buvo lietuviškų fizikos vadovėlių moksleiviams autorius, Lietuvos Fizikų draugijos vienas iš organizatorių, pirmasis Kauno politechnikos instituto rektorius. Į konkursą iš įvairių šalies mokyklų susirinko net 302 fizika besidomintys mokiniai. 

Lietuvos gimnazijos lygos - protų kovose mūsų gimnazija toliau pirmauja Tauragės pogrupyje, kuriame laimėjome IV etapą, tai trečia pergalė iš eilės. Bendroje Lietuvos įskaitoje esame XIII vietoje.