Aktualijos

Augu su pasaka
Ankstesni įrašai


Gimnazijoje įgyvendinamas projektas „Triukšmui - ne!“. Jo iniciatoriai - biologijos mokytoja Virginija Petrošienė ir III-IV klasių mokinių komanda. 

Kovo 1 d. 3 a klasės mokiniai „žaidė“ meninio skaitymo konkursą. Kodėl žaidė? Todėl, kad tai buvo labai žaismingi, nors ir gana rimti, rinkimai, kas atstovaus klasę mokyklos meninio skaitymo konkurse. Trečiokai net pasikvietė komisiją, visi buvo labai susikaupę, puikiai mokėjo savo pasirinktus ar mokytojos Raigedos Buzienės rekomenduotus tekstus. 

KTU Fizikos katedra kovo 2d. surengė fizikos konkursą skirtą vienam žymiausių Lietuvos fizikų profesoriui Kazimierui Baršauskui. Profesorius buvo lietuviškų fizikos vadovėlių moksleiviams autorius, Lietuvos Fizikų draugijos vienas iš organizatorių, pirmasis Kauno politechnikos instituto rektorius. Į konkursą iš įvairių šalies mokyklų susirinko net 302 fizika besidomintys mokiniai. 

Lietuvos gimnazijos lygos - protų kovose mūsų gimnazija toliau pirmauja Tauragės pogrupyje, kuriame laimėjome IV etapą, tai trečia pergalė iš eilės. Bendroje Lietuvos įskaitoje esame XIII vietoje.

Gimnazijos Tėvų komitetas kovo 1 d. organizavo Kartų vakaronę, kurioje linksminosi įvairaus amžiaus žmonės: vaikai, tėvai, seneliai. Jauniausiam dalyviui 8 mėnesiai, vyriausiam 93 metai. Vakarą vedė folklorinio ansamblio „Degule“ vadovė Asta Nikžentaitienė, dainomis  linksmino Nemakščių vyrų ansamblis, o šokių mokė TAU šokių kolektyvas.