Aktualijos

Užfiksuotos prasmingos akimirkos

Nuo vasario 11 dienos Raseinių M. Martinaičio bibliotekoje galima apsilankyti parodoje, kurioje visų rajono švietimo įstaigų albumai. Šiuos albumus 2017-2018 m. m. pradžioje švietimo įstaigoms padovanojo Raseinių rajono savivaldybės administracija, siūlydama užfiksuoti akimirkas iš pirmosios pamokos „Šimtas priežasčių nepamiršti Lietuvos“, pildyti informacija apie įvykius, akcijas, renginius, kurie būti verti įrašyti į istorijos metraštį. Smagu, kartu su visais, dar kartą išgyventi mūsų gimnazijai prasmingas akimirkas, pasidžiaugti jomis. Pasidžiaugėme ir kitų švietimo įstaigų veiklomis, idėjomis, užfiksuotomis akimirkomis. Gimnazijos komanda apsilankiusi parodoje siūlo į ją užsukti visiems. 
Ankstesni įrašai


Sveikatos ugdymo grupė vieną Sveikatos rytmetį paskyrė gražiai akcijai. 

Kad mažųjų mokinukų dantukai būtų sveiki rūpinasi ir Lietuvos Respublikos odontologų rūmai. 

Projekto „Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai“ dėka mūsų gimnazijos mokytojų komanda svečiavosi Panevėžio „Vyturio“ progimnazijoje. Šio vizito tikslas - pasimokyti iš skirtingų patirčių, kelti klausimus, rinkti duomenis ir teikti grįžtamąjį ryšį.  Dėkojame kolegoms už nuoširdų priėmimą, pasidalinimą gerosiomis patirtimis. Parsivežėme naujų įdėjų kaip tobulinti savo darbą bei mokyklos veiklą. 

Olimpis, tai - konkursas,  kuriame galima pasitikrinti savo žinias ir jas  įsivertinti. Svarbu, kad yra noro domėtis, skaityti, galvoti, ieškoti atsakymų į klausimus ir dalyvauti konkurse.

Vasario 12 dieną gimnazijoje rinkosi Tėvų komiteto narės. Susitikimo tikslas - parengiamieji Kartų vakaronės, kuri vyks kovo 1 dieną, darbai. Nejučiomis prabėgo valanda, pilna juokavimų, pasiūlymų, svarstymų ir pareigų pasidalijimo. Rezultas puikus - Kartų vakaronė suplanuota! Nei vienas darbas nėra per sunkus, kai jis pasidalijamas.