Aktualijos

Supervizijos vaiko gerovės komisijų nariams

Supervizijų mokymuose, kuriuos vedė  psichologė Valija Šap, Europos sertifikuota klinikinėje ir sveikatos srityje, dalyvavo ir kaimyninės Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijos komanda. Kartu su psichologe, dalinantis patirtimi ir įžvalgomis, buvo aptarti keli atvejai, kaip dirbti su įvairių sunkumų turinčiais mokiniais, kaip bendrauti su šeimomis, kokią pagalbą teikti šiems mokiniams. 
Ankstesni įrašai


Projektas „Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai“ sudarė galimybę trims pokyčio komandos nariams apsilankyti Estijos ir Latvijos mokyklose. Pažintis su Estijos švietimo sistema prasidėjo Talino universitete, čia susipažinome su ilgalaike švietimo strategija, kuri nepriklauso nuo politinių pokyčių. 

Kviečiame  visus jau dabar užsiregistruoti  www.ekonomikosegzaminas.lt  ir kovo 27 dieną nuo 10 iki 19 val. pasitikrinti savo žinias Nacionaliniame ekonomikos egzamine.

 

Savaitę prieš atostogas  priešmokyklinio ugdymo grupių vaikai pradėjo įmindami mįslę ,,Graži kaip gėlelė, trispalviais lapeliais, vidury Europos žydi. Kas?“ Ieškodami atsakymų mažieji dainavo dainas, šoko liaudiškus šokius grupėse, kalbėjo apie Lietuvą, jos grožį, žymiausias vietas. Lietuviškos spalvos: geltona, žalia ir raudona nuspalvino ir mūsų piešinius, gaminamus darbelius.

Vasario 18 d. direktorė Danutė Janukienė ir 5 mokytojų komanda dalyvavo diskusijų festivalyje „Mokytojo balsas“, kuris vyko Šiaulių arenoje. Renginyje buvo diskutuojama apie mokinio/mokytojo sėkmę pamokoje, apie socialinių emocinių kompetencijų ir dalykinių žinių dermę, apie klasės auklėtojo/vadovo veiklas formuojant klasės bendruomenę. 

Vasario 15 dieną tradiciškai, jau 9 kartą, gimnazijoje organizuota Padėkos diena. Jos pradžia – 8.00 val. ryto pramogų salėje, kur pilietiškumo rytmečio metu mokiniams buvo padėkota už gerą mokymąsi, aktyvią veiklą klasėje, renginiuose ar pasiekimus sporto srityje. Įteiktos 56 padėkos.