Aktualijos

Mokymai „Mokykla tėvams ir auklėtojams“

Šiandien gimnazijoje kvepėjo arbata ir kepiniais. Smagiai nusiteikusios mamos rinkosi į paskutinį mokymų susitikimą. Mamų pozityvumu, aktyvumu ir noru mokytis džiaugėsi ir mokymų vadovė psichologė Vaida Jakaitienė. Ar reikalingi tokie mokymai ir susitikimai? Atsakymas mamų mintyse: „tapau racionalesnė, geresnė mama“, „pradėjau susivokti savyje, ramiai apgalvoti situaciją“, „kursų dėka tobulėjau asmeniškai, pagerėjo santykiai šeimoje“, „sužinojau kaip tobulėti ir būti mylima mama“, „tik kalbėdami su vaiku mes būsime išgirsti, išsakydami savo jausmus, lūkesčius, be abejo, nepamiršdami vaikų kaskart pelnytai pagirti, mes užauginsime savimi pasitikinčias, brandžias asmenybes". Mamos džiaugėsi ir sutvirtėjusiais tarpusavo santykiais, motyvuojančia ir palaikančia atmosfera susitikimų metu. Augindami vaikus vadovaukimės išmintimi, kad ugdyti - tai mylėti ir reikalauti. 
Ankstesni įrašai


Albumų, skirtų prasmingiausioms Atkurtos Lietuvos 100 metų jubiliejaus akimirkoms, paroda. 

Sveikatos ugdymo grupė vieną Sveikatos rytmetį paskyrė gražiai akcijai. 

Kad mažųjų mokinukų dantukai būtų sveiki rūpinasi ir Lietuvos Respublikos odontologų rūmai. 

Projekto „Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai“ dėka mūsų gimnazijos mokytojų komanda svečiavosi Panevėžio „Vyturio“ progimnazijoje. Šio vizito tikslas - pasimokyti iš skirtingų patirčių, kelti klausimus, rinkti duomenis ir teikti grįžtamąjį ryšį.  Dėkojame kolegoms už nuoširdų priėmimą, pasidalinimą gerosiomis patirtimis. Parsivežėme naujų įdėjų kaip tobulinti savo darbą bei mokyklos veiklą. 

Olimpis, tai - konkursas,  kuriame galima pasitikrinti savo žinias ir jas  įsivertinti. Svarbu, kad yra noro domėtis, skaityti, galvoti, ieškoti atsakymų į klausimus ir dalyvauti konkurse.