Aktualijos

III-IV klasių projektas „Triukšmui - ne“

Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos III-IV klasių biologijos bendrojo kurso mokiniai aktyviai įsijungė į gimnazijos sveikatos ugdymo programą, kurios vienas iš uždavinių - mažinti triukšmo lygį gimnazijoje. Šiandien, vasario 25 d., vyko 1-8, I-IV klasių rytmetis „Triukšmui - ne“, kurį organizavo vyresnieji mokiniai - projekto vykdytojai. Rytmetyje jie pristatė atliktą tyrimą apie triukšmo vidutinį foną gimnazijoje pertraukų metu, paskelbė triukšmo normas ir galimą žalą. Rytmečio klausytojai atsakė į klausimus, teikė siūlymus triukšmo mažinimui. Tai užfiksuota mokinių dienoraščiuose.  

O ilgosios pertraukos metu visus ramybei nuteikė visoje gimnazijoje skambanti relaksacinė muzika. Puiki idėja ieškant ramybės triukšmingoje šių dienų realybėje! 
Ankstesni įrašai


ESF projekto skatymo laboratorija veiklos tęsiasi.Vasario 25 d. po pamokų vyko informacinių technologijų mokymai Office 365, kuriuos vedė lektorė Virginija Navickienė, ITC metodininkė. Mokymuose dalyvavo visi tą dieną dirbę mokytojai, PUG pedagogės, pagalbos specialistai. Šie mokymai ir šios programos naudojimas  - tai galimybė rasti dar vieną kelią į pamokos tobulinimą ir mokinių pažangą. 

Vasario 22 d.gimnazijos mokytojai praleido iš tiesų turiningai. Net 20 mokytojų, vasario mėnesį tobulinusių kvalifikaciją daugiau nei 25 renginiuose, pasidalijo patirtimi, įgytomis žiniomis, naujienomis. „Seminaras su savais lektoriais“ užtruko net 5 valandas. Daugiausiai buvo kalbama apie socialines emocines kompetencijas ir pamokos kokybę, kitokią, šiuolaikišką pamoką.  

Vasario 21 dieną gimnazijoje vyko supervizijų mokymai. Juos vedė psichologė Valija Šap.

Projektas „Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai“ sudarė galimybę trims pokyčio komandos nariams apsilankyti Estijos ir Latvijos mokyklose. Pažintis su Estijos švietimo sistema prasidėjo Talino universitete, čia susipažinome su ilgalaike švietimo strategija, kuri nepriklauso nuo politinių pokyčių. 

Kviečiame  visus jau dabar užsiregistruoti  www.ekonomikosegzaminas.lt  ir kovo 27 dieną nuo 10 iki 19 val. pasitikrinti savo žinias Nacionaliniame ekonomikos egzamine.