Aktualijos

Geras žodis gydo!

Kiekvienas gimnazijos mokinys, pradedant mažuoju pirmoku ir baigiant tvirtą nuomonę turinčiu ketvirtoku gimnazistu, galėjo parašyti gerą žodį. Nuoširdų žodį, vieną ar du sakinius mokiniai skyrė tam, kam tuo tarpu labiausiai jautėsi dėkingi, ką labiausiai norėjo nudžiuginti, kuo labiausiai norėjo pasidžiaugti.  O džiaugiamės daug kuo - mokytojais, kabinetais, skaniu valgyklos maistu, švara ir gaiva, nuostabiais draugais, puikiomis erdvėmis, gerais tarpusavio santykiais, viskuo besirūpinančia direktore. Visa tai pamatyti ir paskaityti galima vestibiulyje atsiradusioje „saulėje“, kuri tikrai praskaidrins dieną. 
Ankstesni įrašai


Kad mažųjų mokinukų dantukai būtų sveiki rūpinasi ir Lietuvos Respublikos odontologų rūmai. 

Projekto „Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai“ dėka mūsų gimnazijos mokytojų komanda svečiavosi Panevėžio „Vyturio“ progimnazijoje. Šio vizito tikslas - pasimokyti iš skirtingų patirčių, kelti klausimus, rinkti duomenis ir teikti grįžtamąjį ryšį.  Dėkojame kolegoms už nuoširdų priėmimą, pasidalinimą gerosiomis patirtimis. Parsivežėme naujų įdėjų kaip tobulinti savo darbą bei mokyklos veiklą. 

Olimpis, tai - konkursas,  kuriame galima pasitikrinti savo žinias ir jas  įsivertinti. Svarbu, kad yra noro domėtis, skaityti, galvoti, ieškoti atsakymų į klausimus ir dalyvauti konkurse.

Vasario 12 dieną gimnazijoje rinkosi Tėvų komiteto narės. Susitikimo tikslas - parengiamieji Kartų vakaronės, kuri vyks kovo 1 dieną, darbai. Nejučiomis prabėgo valanda, pilna juokavimų, pasiūlymų, svarstymų ir pareigų pasidalijimo. Rezultas puikus - Kartų vakaronė suplanuota! Nei vienas darbas nėra per sunkus, kai jis pasidalijamas. 

Vasario 8 d. gimnazijoje vyko Šimtadienio šventė. Tradiciškai šią šventę organizavo gimnazijos trečiokai, pasirinkę Šimtadienio  temą „Darbo birža“. Daug gerų emocijų renginio metu išgyveno ketvirtokai ir salėje esantys jų tėvai, mokytojai ir  svečiai. Liko šimtas dienų. Ketvirtokų toliau   laukia dideli darbai....