Aktualijos

Dalyvavome tarpzoninėse tinklinio varžybose

Be mūsų ir Gataučių pagrindinės mokyklos komandos, grupėje varžėsi Šilutės, Šilalės, Plungės ir Radviliškio rajonų mokyklų komandos. Mūsų gimnazijos merginų komanda užėmė ketvirtą vietą tarpzoninių varžybų grupėje ir į sekantį etapą nepateko. Už laimėjimus tinklinio varžybų etapuose dėkojame gimnazijos tinklininkėms: Emai Vidauskytei, Ingai Kliknaitei, Robertai Petravičiūtei, Monikai Miniotaitei (IIa.kl.), Dovilei Pocevičiūtei, Monikai Selvenytei (Ib kl.), Gabijai Marcinkutei (Ia kl.). 
Ankstesni įrašai


Jau antrus metus iš eilės Viduklės bendruomenė vasario 16 d. dalyvavo žygyje Viduklės miestelio gatvėmis. Žygeiviai keliaudami miestelio gatvėmis  į savo gretas sukvietė labai didelį būrį bendruomenės.  Žygio tikslas – nešti miesteliui žinią, kad mums labai svarbi Lietuvos laisvė, kad mes didžiuojamės būdami lietuviais. 

Vasario 14 d. Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos salėje vyko Raseinių rajono pradinių klasių mokinių ir priešmokyklinio ugdymo grupių vaikų konkurso „Atvirukas Lietuvai“ apdovanojimai. Iš beveik 300 konkurse dalyvavusių vaikų laureatais tapo 4 mūsų gimnazijos mokiniai. Sveikiname mažuosius dailininkus Arielę, Tėją, Elingą ir kruopščiai siuvinėtus atvirukus kuriančią Aušrą. Džiaugiamės vaikų meniniais gebėjimais, piešti Lietuvą jiems lengva ir taip gera. 

Vasario 13 d. startavo projektas „Lyderių laikas 3“ Raseinių rajone. Šio projekto vykdytojas – Švietimo ir mokslo ministerijos Švietimo aprūpinimo centras, partneriai – Mokyklų tobulinimo centras ir ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas. Projekto metu kompetencijas tobulins švietimo ir su švietimu susijusios bendruomenės.

 

Gimnazistai šiandien sprendė nacionalinio konkurso „Lietuvos istorijos žinovas“ I etapo užduotis. 

Gimnazijos vestibiulyje šiandien buvo jauki atmosfera, kurią sukūrė  mokinių taryba.  Paruošti staleliai laukė mokinių, kurie su geriausiais draugais prisėdo pailsėti ir išgerti draugystės arbatos. Valentino dieną priminė mokinių švarkuose įsegtos širdelės ir romantiška muzika pertraukų metu.