Aktualijos

Dalyvavome diskusijų festivalyje

Diskusijų festivalis „Mokytojų balsas“  – tai galimybė švietimiečiams susitikti ir pasidalinti savo mintimis ir įžvalgomis, interaktyviai dalyvauti diskusijoje, klausytis ir išgirsti vieniems kitus, drąsiai reikšti savo mintis,  kalbėtis apie tai, kas svarbu ir jaudina. O jaudina šiuo metu klausimas apie socialinio emocinio ugdymo pritaikymą mokykloje, jo tikslus ir uždavinius. Diskusijoje dalyvavo apie 700 mokytojų ir mokyklų vadovų iš visos Lietuvos. Mintimis ir įžvalgomis dalijosi arti 20 diskutantų dirbančių įvairiose įstaigose (ne tik švietimo), užimančių įvairais pareigas ir atsovaujančių įvairias grupes - švietimo pagalbos specialistus, mokytojus, mokyklų vadovus, tėvus. Visus juos vienija vienas tikslas  -  dalykinių žinių ugdymo ir socialinio emocinio ugdymo dermė. 
Ankstesni įrašai


Vasario 17 d. gimnazijos merginų komanda dalyvavo Lietuvos kaimo vietovių mokyklų sporto žaidynių tarpzoninėse tinklinio varžybose, kurios vyko Gataučiuose, Joniškio r. 

Jau antrus metus iš eilės Viduklės bendruomenė vasario 16 d. dalyvavo žygyje Viduklės miestelio gatvėmis. Žygeiviai keliaudami miestelio gatvėmis  į savo gretas sukvietė labai didelį būrį bendruomenės.  Žygio tikslas – nešti miesteliui žinią, kad mums labai svarbi Lietuvos laisvė, kad mes didžiuojamės būdami lietuviais. 

Vasario 14 d. Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos salėje vyko Raseinių rajono pradinių klasių mokinių ir priešmokyklinio ugdymo grupių vaikų konkurso „Atvirukas Lietuvai“ apdovanojimai. Iš beveik 300 konkurse dalyvavusių vaikų laureatais tapo 4 mūsų gimnazijos mokiniai. Sveikiname mažuosius dailininkus Arielę, Tėją, Elingą ir kruopščiai siuvinėtus atvirukus kuriančią Aušrą. Džiaugiamės vaikų meniniais gebėjimais, piešti Lietuvą jiems lengva ir taip gera. 

Vasario 13 d. startavo projektas „Lyderių laikas 3“ Raseinių rajone. Šio projekto vykdytojas – Švietimo ir mokslo ministerijos Švietimo aprūpinimo centras, partneriai – Mokyklų tobulinimo centras ir ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas. Projekto metu kompetencijas tobulins švietimo ir su švietimu susijusios bendruomenės.

 

Gimnazistai šiandien sprendė nacionalinio konkurso „Lietuvos istorijos žinovas“ I etapo užduotis.