Aktualijos

Ar pavyko ištesėti sveikos šypsenos pažadą?

Pirmos klasės mokiniai rudenį gavo dovanų - informatyvius plakatus su lipdukais „Sveikos šypsenos pažadas",raginančius valytis dantukus. Vaikai džiaugėsi gavę įdomų ir smagų namų darbą, kurį atliko namuose kartu su tėveliais. Visuomenės sveikatos specialistė Lina mokinių paprašė atsinešti jau pilnai užpildytus plakatus. Diskusijos metu kiekvienas pasidalino įspūdžiais apie dantukų priežiūrą ir kaip jiems sekėsi juos prižiūrėti bei klijuoti lipdukus. Po smagios diskusijos specialistė vaikams išdalino Raseinių r. savivaldybės visuomenės sveikatos biuro dovanėles – dantų šepetukus. Dovanėlėmis vaikai labai džiaugėsi ir pažadėjo dar uoliau valytis dantukus.

 
Ankstesni įrašai


Projekto „Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai“ dėka mūsų gimnazijos mokytojų komanda svečiavosi Panevėžio „Vyturio“ progimnazijoje. Šio vizito tikslas - pasimokyti iš skirtingų patirčių, kelti klausimus, rinkti duomenis ir teikti grįžtamąjį ryšį.  Dėkojame kolegoms už nuoširdų priėmimą, pasidalinimą gerosiomis patirtimis. Parsivežėme naujų įdėjų kaip tobulinti savo darbą bei mokyklos veiklą. 

Olimpis, tai - konkursas,  kuriame galima pasitikrinti savo žinias ir jas  įsivertinti. Svarbu, kad yra noro domėtis, skaityti, galvoti, ieškoti atsakymų į klausimus ir dalyvauti konkurse.

Vasario 12 dieną gimnazijoje rinkosi Tėvų komiteto narės. Susitikimo tikslas - parengiamieji Kartų vakaronės, kuri vyks kovo 1 dieną, darbai. Nejučiomis prabėgo valanda, pilna juokavimų, pasiūlymų, svarstymų ir pareigų pasidalijimo. Rezultas puikus - Kartų vakaronė suplanuota! Nei vienas darbas nėra per sunkus, kai jis pasidalijamas. 

Vasario 8 d. gimnazijoje vyko Šimtadienio šventė. Tradiciškai šią šventę organizavo gimnazijos trečiokai, pasirinkę Šimtadienio  temą „Darbo birža“. Daug gerų emocijų renginio metu išgyveno ketvirtokai ir salėje esantys jų tėvai, mokytojai ir  svečiai. Liko šimtas dienų. Ketvirtokų toliau   laukia dideli darbai....

Mūsų gimnazijos merginų stalo teniso komanda dalyvavo Lietuvos kaimo BU mokyklų tarpzoninėse stalo teniso varžybose Jonavoje, kur iškovojo ketvirtąją vietą.  Komandai atstovavo D. Pocevičiūtė, M. Miniotaitė, G. Marcinkutė.