Aktualijos

Paukščių ir gyvūnų paroda ,,PET SHOW LIETUVA“

Priešmokyklinio ugdymo grupės ,,Smalsučiai“ vaikai dalyvavo piešinių konkurse "Mes mylime gyvūnus“. Sausio 19-20 d. Aleksandro Stulginskio universiteto "Pet Chow Lietuva“ patalpose vyko piešinių paroda. Buvo siekiama Lietuvos rekordo, kaip gausiausia vaikų piešinių su gyvūnais paroda. Dalyvavo virš 8000 darbų iš visos Lietuvos. Gyvosios gamtos mylėtojus kasmet džiuginančioje, didžiausioje ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse, parodoje dalyvavo daugiau kaip 100 dalyvių iš įvairių Europos šalių. Čia buvo galima pamatyti per 2000 gyvūnų: nuo balandžių, vištų ir papūgų iki alpakų, mažųjų karvučių, ožiukų bei triušiukų.

Nors ir prizinių vietų nelaimėjome, bet visi labai džiaugėmės galėdami prisidėti prie šio rekordo siekimo.

 
Ankstesni įrašai


Švietimo ir mokslo ministerija inicijavo projektą, kurį vykdo kartu su Europos Komisija Pedagogų rengimas ir profesinis augimas: ko galime pasimokyti iš kitų? Įgyvendinant šį projektą, gimnazijos direktorė sausio 21 dieną dalyvavo konferencijoje Vilniuje, kurioje viešėjo pedagogų rengimo srities ekspertai iš skirtingų Europos Sąjungos šalių.

Kiekvienas pirmadienis gimnazijoje prasideda žiniomis ar veiklomis, skirtomis mokinių sveikatinimui. 

Sausio 17 dieną gimnazijoje vyko Karjeros diena. Pradinių klasių mokiniams ji buvo ypatinga, nes jie vyko į Kauną – dalyvauti Kauno valstybinėje filharmonijoje organizuojamoje edukacinėje programoje mokiniams „Svečiuose animacinių filmų herojai“.

Ne veltui sakoma, kad matematika visų mokslų motina. Tai tikrai žino mūsų gimnazijos matematikos žinovai. 

Rajoninėje chemijos olimpiadoje sėkmė mūsų gimnazijos mokinių neapleido. Kaip ir kasmet, be stiprios konkurencijos, iš jos su laimėta I vieta grįžo IVa klasės mokinys Egidijus Skužinskas! Pirmas blynas neprisvilo ir Ib klasės mokinei Monikai Selvenytei, grįžusiai su III vietos laimėjimu. Džiaugiamės, sveikiname mokinius ir jų mokytoją Emilją Zakaitę.