Aktualijos

Netradicinė veikla „Saugiai į mokyklą, saugiai į namus”

 Graži žiema dovanoja vaikams ne tik smagias pramogas, bet ir slidų ledą, tykančius pavojus. Priešmokyklinukus, kaip saugoti vieniems kitus kelyje, mokė apsilankę svečiai, policijos pareigūnai Darius Jonaitis ir Giedrė Deveikienė. Policininkai kalbėjosi su vaikais apie galimus žiemos pavojus, saugumą važiuojant mokykliniu autobusu, kėdutės ir saugaus diržo būtinybę tėvelių automobilyje, atšvaitų prisisegimo taisykles. Kiekvienas gavo dovanų po atšvaitą ir spalvinimo knygutę, kad susipažintų su policininko profesija. Smalsu buvo vaikams apžiūrėti policiniko darbo įrankius, kuriuos jiems privalu segėti ant specialaus diržo. Įdomu įlipti į policijos naująjį automobilį, pasakyti draugams linkėjimą per garsiakalbį, išgirsti garsų įspėjamąjį signalą su mirksinčiais švyturėliais. O kaip gi vaikus nepradžiugins policijos bičiulis Amsis, kuriam vaikai pažadėjo būti atsargiais ir budriais eismo dalyviais. Dėkojame svečiams, kurie informatyviai ir žaismingai organizavo mažiesiems veiklas.

 
Ankstesni įrašai


Sausio 22 dieną gimnazijoje vyko kasmetinis meninio skaitymo konkursas. Konkurse iš viso dalyvavo 14 mokinių iš 5-IV klasių. Komisijai, kaip ir kiekvienais metais, teko išrinkti 3 geriausius skaitovus iš 5-8 klasių ir 3 skaitovus iš I-IV gimnazijos klasių.

Metai tik prasidėjo, o mažieji jau sukasi savo rūpestėlių ir darbelių rate. 

Švietimo ir mokslo ministerija inicijavo projektą, kurį vykdo kartu su Europos Komisija Pedagogų rengimas ir profesinis augimas: ko galime pasimokyti iš kitų? Įgyvendinant šį projektą, gimnazijos direktorė sausio 21 dieną dalyvavo konferencijoje Vilniuje, kurioje viešėjo pedagogų rengimo srities ekspertai iš skirtingų Europos Sąjungos šalių.

Kiekvienas pirmadienis gimnazijoje prasideda žiniomis ar veiklomis, skirtomis mokinių sveikatinimui. 

Sausio 17 dieną gimnazijoje vyko Karjeros diena. Pradinių klasių mokiniams ji buvo ypatinga, nes jie vyko į Kauną – dalyvauti Kauno valstybinėje filharmonijoje organizuojamoje edukacinėje programoje mokiniams „Svečiuose animacinių filmų herojai“.