Aktualijos

Mūsų socialiniam partneriui – 5-eri!

Visuomenės sveikatos biuro 5-mečiui paminėti buvo skirta jubiliejinė konferencija „Augantis visuomenės sveikatos biuras: aktualijos ir idėjų medžioklė šeimos sveikatai stiprinti“. Konferenciją nuotaikingai pradėjome biuro daina - himnu. Sveikinimo žodžius tarė svečiai ir partneriai. Sveikatos apsaugos ministerijos atstovė pristatė visuomenės sveikatos aktualijas, pasidžiaugė, kad 2019 metais bus skirtas didesnis dėmesys ir finansavimas. išklausėme pranešimus, koks sveikatos biurų vaidmuo šeimos sveikatai, kaip tarptautinėje erdvėje, projektų pagalba, galima realizuoti įvairias su sveikata susijusias idėjas. Gerąja patirtimi pasidalino Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centro Vaikų sveikatos skyriaus vedėja, įdomu buvo klausyti apie tai, kokia meno įtaka mūsų sveikatai. Paskutinis pranešimas, kaip „vyšnaitė ant torto“, leido praktiškai išbandyti kaip atpažinti sveikus maisto produktus, kaip juos rinktis parduotuvėse, kaip svarbu skaityti produktų etiketes. Degustavome sveikuoliškus keksiukus ir kokteilius. Raseinių r. savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorė Asta Montvydienė pasidžiaugė nuoširdžiu ir produktyviu bendradarbiavimu ir ugdymo įstaigom - partnerėm įteikė padėkas ir dovanėles. Mes taip nelikome skolingi ir padėkojome biurui už lektorius, projektus, iniciatyvas, prizus ir daugelį kitų dalykų, kurie padeda mums visose gimnazijos bendruomenės sveikatinimo veiklose. 
Ankstesni įrašai


Kaip ir kasmet, taip ir šiemet mokiniai atostogauti, o gimnazijos darbuotojai sutikti didžiąsias metų šventes buvo palydėti šventiškai. 12 valandą visi, susirinkę į pramogų salę, žavėjomės išradingu pradinių klasių mokinių ir mokytojų Raigedos Buzienės ir Jolitos Čiuprovienės paruoštu muzikiniu „TV ŠOU“. 

Mūsų komandą Gimnazijų protų kovose toliau sėkmingai rungtyniauja. Tauragės pogrupyje užėmė pirmąją vietą. Lietuvoje II etapo rezultatais dalinasi 6-8 vietas. Sveikiname: Evaldą, Eglę, Egidijų, Justą, Edgarą, Vidmantą.

Šį trečiadienį mūsų gimnazistai nusprendė grįžti į praeitį ir įsikūnyti į didžiąsias 80-ųjų legendas. I-IV gimnazijos klasių mokiniai parodė savo pačių sukurtus trumpus filmukus, apie tai, kaip jie ruošėsi pasirodymams bei kokios buvo jų nuotaikos prieš karnavalą. 

 Gruodžio 19 d. gimnazijos merginų ir vaikinų komandos dalyvavo rajono kaimo vietovių BU mokyklų sporto žaidynių krepšinio 3x3 varžybose. Varžybos vyko Raseinių Jono Žemaičio gimnazijoje, kur susirinko keturios merginų ir penkios vaikinų komandos iš rajono kaimo vietovių mokyklų. 

Visi miestai puošiasi, džiaugiasi savo Kalėdinėmis eglutėmis. Viduklės miestelis taip pat neatsilieka. Gražioji eglutė sulaukia vis daugiau lankytojų. PUG ,,Bitutės“ ir ,,Smalsučiai“ taip pat aplankė šventiškai išpuoštą parkelį, apžiūrėjo miestelio bendruomenės narių pagamintas dekoracijas.