Aktualijos

Meninio skaitymo konkursas, skirtas Juozo Tumo-Vaižganto metams paminėti

Sausio 22 dieną gimnazijoje vyko kasmetinis meninio skaitymo konkursas. Konkurse iš viso dalyvavo 14 mokinių iš 5-IV klasių. Komisijai, kaip ir kiekvienais metais, teko išrinkti 3 geriausius skaitovus iš 5-8 klasių ir 3 skaitovus iš I-IV gimnazijos klasių. 1 vietą 5-8 klasių grupėje laimėjo Dovilė Vasiliauskaitė, 5a klasės mokinė (mokytoja Laimutė Jaščepaitė), 2 vietą- Domas Baranauskas, 6a klasės mokinys, 3 vietą- Kotryna Piatkutė, 7a klasės mokinė. 1 vietą I-IV gimnazijos klasių grupėje užėmė Vilius Bytautas, IIa klasės mokinys (mokytoja Renata Skužinskaitė), 2 vietą- Viktorija Usinaitė, IVb klasės mokinė, 3 vietą- Denisa Alijošiūtė, Ib klasės mokinė. Pirmų vietų laimėtojai deleguojami dalyvauti į tolesnį etapą rajone. 

 
Ankstesni įrašai


Metai tik prasidėjo, o mažieji jau sukasi savo rūpestėlių ir darbelių rate. 

Švietimo ir mokslo ministerija inicijavo projektą, kurį vykdo kartu su Europos Komisija Pedagogų rengimas ir profesinis augimas: ko galime pasimokyti iš kitų? Įgyvendinant šį projektą, gimnazijos direktorė sausio 21 dieną dalyvavo konferencijoje Vilniuje, kurioje viešėjo pedagogų rengimo srities ekspertai iš skirtingų Europos Sąjungos šalių.

Kiekvienas pirmadienis gimnazijoje prasideda žiniomis ar veiklomis, skirtomis mokinių sveikatinimui. 

Sausio 17 dieną gimnazijoje vyko Karjeros diena. Pradinių klasių mokiniams ji buvo ypatinga, nes jie vyko į Kauną – dalyvauti Kauno valstybinėje filharmonijoje organizuojamoje edukacinėje programoje mokiniams „Svečiuose animacinių filmų herojai“.

Ne veltui sakoma, kad matematika visų mokslų motina. Tai tikrai žino mūsų gimnazijos matematikos žinovai.