Aktualijos

Maisto švaistymo mažinimas

Ketvirtadienio popietę  visuomenės sveikatos specialistė Lina su antrokais diskutavo apie palankią mitybą ir apie tai, kiek maisto išmetama.  Mokiniai noriai atsakinėjo į klausimus apie sveiką mitybą, sužinojo, kiek per metus Lietuvoje išmetama maisto. Buvo išsiaiškinta, kokios priežastys lemia maisto švaistymą ir ką reikėtų daryti, kad tai nebesikartotų. Vaikai svečiavosi mokyklos valgykloje ir turėjo galimybę sužinoti, kiek maisto kiekvieną dieną išmetama valgykloje. Pamatę, kiek lieka nesuvalgyto maisto ir kur jis keliauja, pažadėjo rinktis atsakingai, kad visas maistas keliautų į pilvuką, o ne į atliekų kibirą. 
Ankstesni įrašai


Gimnazijos stalo tenisininkai dalyvavo rajono kaimo mokyklų stalo teniso varžybose. Merginų komanda, kurią sudarė Dovilė Pocevičiūtė, Inga Kliknaitė, Ema Vidauskytė, iškovojo pirmąją vietą ir įgijo teisę atstovauti rajonui respublikinėse varžybose.  Vaikinų komanda, kuriai atstovavo Domas Baranauskas, Gytis Gricius, Ovidijus Mickevičius, liko antri.

Vasario 18-21 dienomis 3 gimnazijos pokyčio komandos nariai turės galimybę vyktį į mokomąjį vizitą užsienyje. Visas kelionės išlaidas apmoka projektas „Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai!“.  Komanda  lankysis ir domėsis Latvijos ir Estijos mokyklų gerąja patirtimi. 

Sausio 30 d. I a, b klasių mokiniai dalyvavo prevenciniame susitikime su Raseinių policijos pareigūnais Darium Jonaičiu ir Giedre Deveikiene. Šį susitikimą suorganizavo I a klasės mokinė, jaunoji policijos rėmėja Gabija Marcinkutė.  

Baigėsi LR Prezidentės inicijuota akcija „Knygų Kalėdos“, kurioje dalyvavo ir Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos biblioteka. Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad iš viso gavome 101 knygą. 

Sėkmingai įgyvendinusi "Mokyklų – Europos Parlamento ambasadorių" projektą praėjusiais mokslo metais, mūsų gimnazija laimėjo teisę dalyvauti MEPA seminare mokytojams Briuselyje balandžio 2-3 dienomis.