Aktualijos

Dviguba pergalė tinklinio varžybose

Rajono  BU kaimo vietovių mokyklų sporto žaidynių tinklinio varžybose mūsų gimnazijos merginų komanda, vadovaujama mokytojos V. Petrokienės  iškovojo pirmąją vietą. Gerai šiose varžybose sekėsi ir vaikinų komandai, kuriai vadovavo mokytojas  D. Baukys.  Jie taip pat nugalėjo visus varžovus ir tapo nugalėtojais. Abi komandos įgijo teisę atstovauti rajonui respublikos  BU kaimo vietovių mokyklų sporto žaidynių zoninėse tinklinio varžybose, kurios vyks vasario 1 d. Kelmėje.
Ankstesni įrašai


 Graži žiema dovanoja vaikams ne tik smagias pramogas, bet ir slidų ledą, tykančius pavojus. Priešmokyklinukus, kaip saugoti vieniems kitus kelyje, mokė apsilankę svečiai, policijos pareigūnai Darius Jonaitis ir Giedrė Deveikienė.

Sausio 22 dieną gimnazijoje vyko kasmetinis meninio skaitymo konkursas. Konkurse iš viso dalyvavo 14 mokinių iš 5-IV klasių. Komisijai, kaip ir kiekvienais metais, teko išrinkti 3 geriausius skaitovus iš 5-8 klasių ir 3 skaitovus iš I-IV gimnazijos klasių.

Metai tik prasidėjo, o mažieji jau sukasi savo rūpestėlių ir darbelių rate. 

Švietimo ir mokslo ministerija inicijavo projektą, kurį vykdo kartu su Europos Komisija Pedagogų rengimas ir profesinis augimas: ko galime pasimokyti iš kitų? Įgyvendinant šį projektą, gimnazijos direktorė sausio 21 dieną dalyvavo konferencijoje Vilniuje, kurioje viešėjo pedagogų rengimo srities ekspertai iš skirtingų Europos Sąjungos šalių.

Kiekvienas pirmadienis gimnazijoje prasideda žiniomis ar veiklomis, skirtomis mokinių sveikatinimui.