Aktualijos

Metų užbaigimas kalėdinėje dvasioje

Kaip ir kasmet, taip ir šiemet mokiniai atostogauti, o gimnazijos darbuotojai sutikti didžiąsias metų šventes, buvo palydėti šventiškai. 12 valandą visi, susirinkę į pramogų salę, žavėjomės išradingu pradinių klasių mokinių ir mokytojų Raigedos Buzienės ir Jolitos Čiuprovienės paruoštu muzikiniu „TV ŠOU“. Mažieji aktoriai svarstė, ar reikia Kalėdų. Žinoma, kad reikia, juk šis klausimas nei negali kilti! Tokį sprendimą priėmė pats abejonės kaltininkas - Kalėdų Senelis, atostogauti susiruošęs per patį švenčių įkarštį. 

Išlydėjus mokinius į namus, salėje rinkosi visi gimnazijos dirbantieji. Ramybei ir gražiam susikaupimui nuteikė mokytojo Juozo trimito „Ave, Maria“,  po to - gerbiamo klebono Alberto Staniulio,seniūnės Daivos Ulinskienės žodžiai, į kelionę laiku pakvietė direktorės Danutės Janukienės dovanoti laikrodžiai. Žinoma, daug malonių akimirkų suteikė įspūdingas pasninkiškas mūsų šauniųjų virėjų ir mokytojos Astos Rašimaitės paruoštas vaišių stalas. Popietės organizatorės mokytojos Zita Karpinienė ir Sima Trakšelienė visus laiko mašina „nuskraidino“ į pasakų šalį. Neįtikėtina, bet scenoje linksminosi ožiukai ir ką tik iškeptas  pagrandukas, rangėsi slidus žaltys ir ant žirnio miegojo karalaitė, kurmiai vis skaičiavo išlaidas, snieguolė suskaičiavo savo nykštukus.... Ir dar daug daug kitų personažų. Nuo scenos kiekvienas nulipo rankose nešinas burtų keliu išsitrauktą bendradarbio dovanėlę. Tiesa, buvo ir muzikinis numeris - visiems dainavo šiomis dienomis susibūręs mokytojų ansambliukas. 

Popietės pabaigoje kalbėjusi gimnazijos direktorė Danutė visiems linkėjo gražių švenčių, kad laikrodžiai skaičiuotų vis daugiau laimės valandų, kad visų mūsų širdyse gyventų iki šiol gyvenusi šiluma. Gražių švenčių, brangieji. Taip gera, gera, gera būti kartu! 

 

 
Ankstesni įrašai


Mūsų komandą Gimnazijų protų kovose toliau sėkmingai rungtyniauja. Tauragės pogrupyje užėmė pirmąją vietą. Lietuvoje II etapo rezultatais dalinasi 6-8 vietas. Sveikiname: Evaldą, Eglę, Egidijų, Justą, Edgarą, Vidmantą.

Šį trečiadienį mūsų gimnazistai nusprendė grįžti į praeitį ir įsikūnyti į didžiąsias 80-ųjų legendas. I-IV gimnazijos klasių mokiniai parodė savo pačių sukurtus trumpus filmukus, apie tai, kaip jie ruošėsi pasirodymams bei kokios buvo jų nuotaikos prieš karnavalą. 

 Gruodžio 19 d. gimnazijos merginų ir vaikinų komandos dalyvavo rajono kaimo vietovių BU mokyklų sporto žaidynių krepšinio 3x3 varžybose. Varžybos vyko Raseinių Jono Žemaičio gimnazijoje, kur susirinko keturios merginų ir penkios vaikinų komandos iš rajono kaimo vietovių mokyklų. 

Visi miestai puošiasi, džiaugiasi savo Kalėdinėmis eglutėmis. Viduklės miestelis taip pat neatsilieka. Gražioji eglutė sulaukia vis daugiau lankytojų. PUG ,,Bitutės“ ir ,,Smalsučiai“ taip pat aplankė šventiškai išpuoštą parkelį, apžiūrėjo miestelio bendruomenės narių pagamintas dekoracijas. 

Gimnazijos aptarnaujantis personalas prieš Kalėdas pasidalino gerumu - mūsų gimnazijoje besimokantiems dviems broliukams suruošė kalėdinę staigmeną - nupirko puikių dovanų. Dovanoti žieminiai batukai sušildys mažųjų kojeles, o saldumynai ir žaislai - širdeles. 

Ačiū už gražią idėją. Išdalintas gerumas visada grįžta su kaupu!