Aktualijos

Forumas „Mokyklų pažanga“

Forume, kurį organizavo Švietimo ir mokslo ministerija, dalyvavo ugdymo įstaigų vadovai, ministerijos atstovai, Europos socialinių fondų agentūros darbuotojai, pranešėjai. Šio forumo tikslas - atrasti mokymosi sėkmę laiduojančių veiksnių, dalintis mokyklų ir pavienių mokytojų praktika, plėsti šiuolaikinės mokyklos pažangos supratimą. Mokyklos pasidalino gerąja patirtimi siekiant pažangos, įvardijo iššūkius, su kuriais susiduria ir kaip juos galima įgyvendinti mokyklos, savivaldybės ar nacionaliniu lygmeniu. Įdomu ir naudinga buvo išgirsti dr. Emilijos Almos Sakadolskienės, dr. Urtės Neniškytės ir Algirdo Toliato, vyriausiojo policijos kapeliono ir kt. pranešimus. Grįžome įgiję patirties, naujų idėjų ir supratę, kad pažangos darymas yra kūryba, kuriai reikalinga erdvė, o ne instrukcija. 
Ankstesni įrašai


Gruodžio 4 dieną IVab klasės mokiniai Kauno miesto kameriniame teatre stebėjo A. Kanavios monospektaklį ,,Tūla ir kiti“ (J. Kunčino romano „Tūla“ ir apsakymų motyvais). Tai spektaklis apie žmogų, beviltiškai ieškantį vietos gyvenime. Ši pjesė balsui ir pianinui palankioje šviesoje – garsiausias J. Kunčino kūrinys, už kurį 1993 m. autorius buvo apdovanotas Rašytojų sąjungos premija.

2018-11-30 dalis IIa klasės mokinių liko nakvoti gimnazijoje. Nakvynę pavadinome „Gera daryti gerus darbus“. Iš labdaros ir paramos fondo „Lietuva gyvūnams“ gimnazija gavo pasiūlymą  pasiūti  prieglaudose gyvenantiems augintiniams guoliukų – taip mes ir padarėme. Priemonių tam daug nereikėjo-kiekvienas namuose rado seną ir nenaudojamą megztinį, siūlų, kamšalo, žirkles. 

Penktadienį, lapkričio 30 d., 18 III-IV gimnazijos klasių mokinių vyko į Ariogalą, į susitikimą su LAMA  BPO (Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacija bendrajam priėmimui organizuoti). Asociaijos atstovė mokiniams pristatė egzaminų, 

Lapkričio 29 dieną dalyvavome Panevėžyje vykusioje konferencijoje. 

Visi nekantriai laukiame gražiausios šventės – Kalėdų. Kad būtų smagiau laukti, trečiokai savo klasę pavertė sniego ir ledo karalyste.