Aktualijos

„Tai ne mitas – Tave gali užpulti gripas“

Kaip plinta virusinės ligos, tokios kaip gripas? Mokiniai, kartu su visuomenės sveikatos specialiste Lina, aptarė, kur gyvena visi mikrobai.  Apžiūrėjo savo suolus, rankas ir atitinkamų priemonių pagalba sužinojo, kiek daug mikrobų ten „gyvena“. Išsiaiškino, kad mikrobai mūsų gali tykoti visur, todėl labai svarbu mokėti nuo jų apsiginti. Mokėsi čiaudėjimo ir kosėjimo etiketo bei pasikartojo rankų plovimo taisykles. Taip pat darė eksperimentą (vienas mokinys rankas plovėsi su muilu, o kitas be) ir išmoko svarbią taisyklę, kad mikrobus pašalinti nuo rankų galima tik muilo pagalba ir kruopščiai plaunant rankas pagal taisykles.
Ankstesni įrašai


Gražų ir saulėtą spalio 26 d. rytą 5-6 klasių jaunųjų matematikų komanda išsiruošė į Raseinių Šaltinio progimnaziją. 

Lapkričio 5 d. gimnazijoje svečiavosi ir su mokiniais bendravo rašytoja iš Airijos June Molloy. Rašytoja jau 5 metus gyvena Lietuvoje, Jurbarko rajone, netoli Adakavo. Ji gamtos mylėtoja, pažįstanti visus  mūsų šalies žvėris ir paukščius. 

Spalio 30 d. Vilniuje vyko paskutinis projekto „Renkuosi mokyti“ mokytojų mokymų etapas. Trys gimnazijos mokytojos – Gintarė Tytmonienė, Raigeda Buzienė ir Sima Trakšelienė dalyvavo  visuose mokymuose ir patobulino žinias į vaiką orientuoto ir įtraukiojo ugdymo sampratos, saugios mokymuisi aplinkos kūrimo, 

Spalio 26 dieną kultūrinė pažintinė veikla  ,,Lietuvių kalba kitaip“ 2b klasės mokiniams buvo organizuojama  Sujainių bibliotekoje.

Visą spalio mėnesį Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijoje vyko graži bei  prasminga ir jau tradicija tapusi  akcija „Uždek žvakelę ant vienišo kapo“. Šį kartą kapų žvakeles rinko ir akciją iniciavo 7b klasė ir auklėtoja Edita.