Aktualijos

Sveikos mitybos pamoka su Ugne Radzevičiene

Lapkričio 9 d. gimnazijos pramogų salėje vyko susitikimas su mitybos pažangos specialiste Ugne Radzevičiene, kuri kalbėjo apie sveikos, subalansuotos, pilnavertės mitybos principus ir sveiką gyvenseną. Kas gali duoti geriausius patarimus, jei ne žmogus, kalbantis apie savo patirtį ir nueitą kelią, judant sveikos gyvensenos link. Ugnės patirtis įkvepia, jos įgytos žinios, ryžtas ir valia motyvuoja.

Pamokos – susitikimo metu mokiniai ir suaugusieji galėjo įgyti pamatinių žinių, kaip koreguoti mitybą, kontroliuoti svorį, pagerinti savijautą. Nors ir nedrąsiai, bet klausimų kėlė ir mokiniai, ir mokytojai bei mamos. Visus sužavėjo viešnios atsivežta įvairių grūdų duona be pridėtinio cukraus, kurios paragavo visi norintys.  

Už šią galimybę susitikti su įdomiu ir šių dienų sveikos mitybos realijoms aktualiu žmogumi dėkojame mūsų gimnazijos mokinės Marijos tėveliams Živilei ir Stasiui Bružams.

Pasak Ugnės Radzevičienės, jei nors vienas iš dalyvavusių paskaitys, ką rašo maisto produktų etiketėje ir pasirinks teisingai,  jos tikslas bus pasiektas. O skaitančių bus tikrai. Greičiausiai – jau yra. Gero pasirinkimo,  geros sveikatos!

 
Ankstesni įrašai


Lapkričio 14 d. 14 val. gimnazijoje, dailės kabinete (1 aukštas), vyks adventinio ar kalėdinio vainiko gaminimo mokymai, kuriuos ves Kristina Beržanskienė. Trukmė - apie 2 val. Medžiagomis bus aprūpinti visi dalyviai, bet jei turite kokių nors sudžiovintų gėlių ar žolynų, ar vaisių, riešutų - galite atsinešti, bus įdomesni darbai. Užsiėmimo kaina - 7-8 eur. Laukiame atvykstant!

Šiais mokslo metais didesnis dėmesys skiriamas gimnazijos bendruomenės narių sveikatai.  

Valgykloje įrengtame naujame stende jau visą savaitę skelbiama, kokias daržoves ar priedus prie žuvies, mėsos patiekalų mokiniai gali pasirinkti. Ši priemonė - tai ne tik galimybė mokiniams apsispręsti, kokias daržoves ar garnyrus pasirinkti, ar tiesiog neimti jų visai, bet ir taupyti maistą, kuris nesuvalgytas nukeliauja į atliekų kibirą. 

Mokomės ne tik skaityti, rašyti ir skaičiuoti. Mokomės racionaliai pasirinkti! Skanaus!

Kiekvienas penktadienio rytas skirtas mokinių pilietiškumo ugdymui.  Šis penktadienis ne išimtis. Apžvelgėme lapkričio mėnesio kalendorių, paanalizavome, ką padarėme ir kas dar mūsų laukia. Ateina  ir gražiausias metų laikas - Kalėdų laukimas, tad jokių skolų būti negali. 

2018-11-07 grupė II  ir III  klasių gimnazistai turėjo unikalią galimybę stebėti spektaklį   „Romeo ir Džuljeta“  anglų kalba. Šią galimybę suteikė American Drama Group Europe, profesionali teatro gastrolių trupė, įsikūrusi prieš 40 metų.