Aktualijos

Sveikatos ugdymas mokykloje

III Nacionalinėje mokslinėje - praktinėje konferencijoje "Vaikų sveikatos stiprinimas. Nuveikti darbai ir iššūkiai" dalyvavo didžiulis būrys žmonių, kuriems rūpi vaikų, mokinių ir kitų bendruomenės narių sveikata. Svečiavosi sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga, Ingrida Zurlytė, Pasaulio sveikatos organizacijos atstovybės Lietuvoje vadovė, Švietimo ir mokslo ministerijos atstovai. Konferencijos dalyviai išklausė pranešimus įvairiomis temomis: kaip veikia Europos sveikatą stiprinančių mokyklų tinklas, kokia vaikų sveikatos stiprinimo politika Lietuvoje, kokie HBSC - mokinių gyvensenos ir sveikatos tyrimo Lietuvoje duomenys ir daugelį kitų. Taip pat pasidžiaugėme parengtais stendiniai pranešimais. Iš konferencijos grįžome su dovanomis: Sveikatos apsaugos ir Švietimo ir mokslo ministerijų padėka už rūpinimąsi gimnazijos bendruomenės sveikata ir gerove, sveikatą stiprinančių mokyklų tinklo vėliava ir lentele, liudijančia, kad esame šio tinklo nariai, gerosios patirties knygomis. Ši padėka - didžiulis įvertinimas visų sveikatos ugdymo veiklų, kurios vyksta gimnazijoje ir žmonių, kurie tas veiklas organizuoja. 
Ankstesni įrašai


Visi nekantriai laukiame gražiausios šventės – Kalėdų. Kad būtų smagiau laukti, trečiokai savo klasę pavertė sniego ir ledo karalyste.

Lapkričio 28 dieną gimnazijoje lankėsi Raseinių r. Savivaldybės komanda, kuri kartu su administracija ir mokytojais dar kartą aptarė 2018 metų Nacionalinio mokinių pasiekimų patikrinimo rezultatus. 

Jau penktus metus Elektronikos platintojų asociacija (EPA), bendradarbiaudama su Kauno technologijų universitetu (KTU), lapkričio 20 d.  organizavo Nacionalinę aplinkosaugos olimpiadą. Olimpiados organizatoriai kvietė 7-8 klasių moksleivius atstovauti savo mokyklą.

Paskelbti Nacionalinės aplinkosaugos olimpiados rezultatai Jau keletą metų Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos mokiniai, vadovaujami  istorijos mokytojos metodininkės  Gintarės Tytmonienės ir socialinės pedagogės metodininkės Romenos Antanavičienės, dalyvauja šalies mokinių kraštotyriniame konkurse „Tautos dvasios beieškant“.  Šiais metais komanda parengė projektą  „Piliakalnio budinimas senosios baltų dvasios beieškant“.  Šis darbas pelnė trečiąją vietą.

 

Lapkričio 27 dieną gimnazijos pradinių klasių mokinių komanda dalyvavo kaimo vietovių BU mokyklų kvadrato varžybose.