Aktualijos

Sveikatos rytmečiai

15 minučių kiekvieną pirmadienį skirtų sveikatai, daug ar mažai?  Mažai, kai įvertini laiko trukmę, daug, kai vertini žinias, gebėjimus, kompetencijas, kurias ugdome. Rugsėjo mėnesį rytmečiai buvo skirti aktyviam judėjimui ir darbo savaitę pradėdavome mankšta krepšinio aikštelėje. Spalio mėnesį dėmesio sulaukė akys, mokėmės atlikti akių mankštos pratimus, diskutavome kas kenkia, o kas padeda akims, kaip susigrąžinti gerą regėjimą. Nuskambėjo, nuvilnijo, "nukvepėjo" Sveikų pusryčių fiesta, prie bendro pusryčių stalo sukvietusi visą gimnazijos bendruomenę. Lapkritį pradėjome pasikartodami pratimus, stiprinančius nugaros raumenyną ir formuojančius taisyklingą laikyseną. Tai labai svarbu, nes paaiškėjo, kad kasmet prastėja mokinių laikysena.  Na, o likusius lapkričio mėnesio pirmadienius skirsime žalingų įpročių, priklausomybių, patyčių prevencijai. Po truputį dėliojame ir gruodžio planą, į kurį įdomių, su sveikata susijusių temų, galite pasiūlyti ir jūs. 
Ankstesni įrašai


Valgykloje įrengtame naujame stende jau visą savaitę skelbiama, kokias daržoves ar priedus prie žuvies, mėsos patiekalų mokiniai gali pasirinkti. Ši priemonė - tai ne tik galimybė mokiniams apsispręsti, kokias daržoves ar garnyrus pasirinkti, ar tiesiog neimti jų visai, bet ir taupyti maistą, kuris nesuvalgytas nukeliauja į atliekų kibirą. 

Mokomės ne tik skaityti, rašyti ir skaičiuoti. Mokomės racionaliai pasirinkti! Skanaus!

Kiekvienas penktadienio rytas skirtas mokinių pilietiškumo ugdymui.  Šis penktadienis ne išimtis. Apžvelgėme lapkričio mėnesio kalendorių, paanalizavome, ką padarėme ir kas dar mūsų laukia. Ateina  ir gražiausias metų laikas - Kalėdų laukimas, tad jokių skolų būti negali. 

2018-11-07 grupė II  ir III  klasių gimnazistai turėjo unikalią galimybę stebėti spektaklį   „Romeo ir Džuljeta“  anglų kalba. Šią galimybę suteikė American Drama Group Europe, profesionali teatro gastrolių trupė, įsikūrusi prieš 40 metų. 

Ketvirtadienio popietę  4a klasės mokiniai aiškinosi kas yra mikrobai, virusai ir bakterijos. 

Gražų ir saulėtą spalio 26 d. rytą 5-6 klasių jaunųjų matematikų komanda išsiruošė į Raseinių Šaltinio progimnaziją.