Aktualijos

Širdis atrakinome tolerancijai

Lapkričio 16-oji - Tarptautinė toletrancijos diena, todėl jai buvo skirtas penktadienio rytmetys. PUG vaikučiai ir pradinių klasių mokinukai apie toleranciją, pakantumą, pagarbą, atsakomybę, bendruomeniškumą kalbėjosi klasėse ir grupėse, o vyresnieji  -  pramogų salėje. Rytmetį vedė istorijos mokytoja Gintarė ir socialinė pedagogė Romena. Pagrindiniame gimnazijos vestibiulyje mokiniai ir mokytojai visą dieną pildė tolerancijos raktą  savais mažais rakteliais - tolerantiškumą skatinančiais žodžiais. O jų tikrai daug! Būkime tolerantiški, atrakinkime savo širdis pagarbai, draugiškumui, pakantumui!
Ankstesni įrašai


Lapkričio 15 d. gimnazijos 5-6 kl. mergaičių komanda dalyvavo rajono kaimo vietovių mokyklų sporto žaidynių kvadrato varžybose. Be mūsų gimnazijos komandos, varžybose dalyvavo  Nemakščių M. Mažvydo ir  Šiluvos gimnazijų bei Girkalnio pagrindinės mokyklos komandos.

Lapkričio 15 d. Kaune vyko informacinė diena mokyklų, dalyvaujančių „Integralaus gamtos mokslų kurso 5–8 kl.“ programos išbandyme, mokytojams. Gimnazijos gamtos mokslų mokytojos V. Petrošienė ir O. Lukauskaitė  tobulino  kvalifikaciją programos diegimo ugdymo procese klausimais, aptarė programos privalumus,  kylančius iššūkius, išbandymo etapus,  parengtus veiklų planus, mokymo ir mokymosi metodus, skatinančius mokymąsi tyrinėjant.

 

Lapkričio 15 d. I-IV klasių mokiniams vyko netradicinė istorijos pamoka, kurią iniciavo istorikas,  rajono tarybos narys Andrius Bautronis, o ją vedė 2018-ųjų metų „Misijos Sibiras“ dalyvis Lukas Klusis.

Lapkričio 14 d. popietę nedidelis būrelis mūsų gimnazijos mokinių mamų ir mokytojų gamino adventinius vainikus. Juos gaminti mokė floristė Kristina Beržeckienė, o visas draugėn subūrė mama Inga Molotokienė.

„Bitučių“ ir „Smalsučių“ komandos, kurias sudarė po 8 mažuosius sportininkus, dalyvavo rajoninėse priešmokyklinukų žaidynėse Raseinių Šaltinio progimnazijoje. Vaikams buvo ne tik sportinės varžybos, bet ir puiki šventė.