Aktualijos

Respublikinė matematikos olimpiada „Šaltinėlio" taurei laimėti

Čia vyko respublikinė komandinė jaunųjų matematikų olimpiada „Šaltinėlio“ taurei laimėti. Mokiniai dvi valandas suko galvas, kad kuo daugiau išspręstų sudėtingų matematinių uždavinių ir galvosūkių. Uždaviniai tikrai nebuvo patys lengviausi, teko paplušėti ir palavinti smegenis. Mūsų komanda užėmė IV vietą. Dėkojame olimpiados dalyviams Arūnui Baltrušaičiui, Kristupui Baltrušaičiui, Skaistei Daunoraitei, Urtei Baukytei, Gustui Matevičiui, Artūrui Alasauskui.
Ankstesni įrašai


Lapkričio 5 d. gimnazijoje svečiavosi ir su mokiniais bendravo rašytoja iš Airijos June Molloy. Rašytoja jau 5 metus gyvena Lietuvoje, Jurbarko rajone, netoli Adakavo. Ji gamtos mylėtoja, pažįstanti visus  mūsų šalies žvėris ir paukščius. 

Spalio 30 d. Vilniuje vyko paskutinis projekto „Renkuosi mokyti“ mokytojų mokymų etapas. Trys gimnazijos mokytojos – Gintarė Tytmonienė, Raigeda Buzienė ir Sima Trakšelienė dalyvavo  visuose mokymuose ir patobulino žinias į vaiką orientuoto ir įtraukiojo ugdymo sampratos, saugios mokymuisi aplinkos kūrimo, 

Spalio 26 dieną kultūrinė pažintinė veikla  ,,Lietuvių kalba kitaip“ 2b klasės mokiniams buvo organizuojama  Sujainių bibliotekoje.

Visą spalio mėnesį Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijoje vyko graži bei  prasminga ir jau tradicija tapusi  akcija „Uždek žvakelę ant vienišo kapo“. Šį kartą kapų žvakeles rinko ir akciją iniciavo 7b klasė ir auklėtoja Edita.

Vėlinių išvakarėse grupelė mūsų gimnazijos mokytojų aplankėme Viduklės kapinėse palaidotų Mokytojų kapus.

Minutė susikaupimo vėjuotą dieną, plazdanti žvakės liepsnelė ir trumpa malda už išėjusius. Ilsėkitės ramybėje, gerbiami Mokytojai.