Aktualijos

Mokymai tėvams

Lapkričio 15 d. prasidėjo grupiniai mokymai „Mokykla tėvams ir auklėtojams“. Džiaugiamės, kad į šiuos mokymus atėjo nemažas būrelis mamų.  Užsiėmimus veda lektorė psichologė – psichoterapeutė Vaida Jakaitienė. Kviečiame į kitus užsiėmimus atvykti dar daugiau tėvelių..
Ankstesni įrašai


Lapkričio 16-oji - Tarptautinė toletrancijos diena, todėl jai buvo skirtas penktadienio rytmetys. PUG vaikučiai ir pradinių klasių mokinukai apie toleranciją, pakantumą, pagarbą, atsakomybę, bendruomeniškumą kalbėjosi klasėse ir grupėse, o vyresnieji  -  pramogų salėje.

Lapkričio 15 d. gimnazijos 5-6 kl. mergaičių komanda dalyvavo rajono kaimo vietovių mokyklų sporto žaidynių kvadrato varžybose. Be mūsų gimnazijos komandos, varžybose dalyvavo  Nemakščių M. Mažvydo ir  Šiluvos gimnazijų bei Girkalnio pagrindinės mokyklos komandos.

Lapkričio 15 d. Kaune vyko informacinė diena mokyklų, dalyvaujančių „Integralaus gamtos mokslų kurso 5–8 kl.“ programos išbandyme, mokytojams. Gimnazijos gamtos mokslų mokytojos V. Petrošienė ir O. Lukauskaitė  tobulino  kvalifikaciją programos diegimo ugdymo procese klausimais, aptarė programos privalumus,  kylančius iššūkius, išbandymo etapus,  parengtus veiklų planus, mokymo ir mokymosi metodus, skatinančius mokymąsi tyrinėjant.

 

Lapkričio 15 d. I-IV klasių mokiniams vyko netradicinė istorijos pamoka, kurią iniciavo istorikas,  rajono tarybos narys Andrius Bautronis, o ją vedė 2018-ųjų metų „Misijos Sibiras“ dalyvis Lukas Klusis.

Lapkričio 14 d. popietę nedidelis būrelis mūsų gimnazijos mokinių mamų ir mokytojų gamino adventinius vainikus. Juos gaminti mokė floristė Kristina Beržeckienė, o visas draugėn subūrė mama Inga Molotokienė.