Aktualijos

Minint Lietuvos kariuomenės šimtmetį

Minėdami Atkurtos Lietuvos kariuomenės šimtmetį  Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos mokiniai rytą pradėjo nuo pilietiškumo pamokos. Jaunieji šauliai,  nešini Lietuvos trispalve, įžygiavo į pramogų salę, kur skaitė  pranešimą apie tai, kodėl susikūrė Lietuvos kariuomenė, kam ji reikalinga, kaip keitėsi ir stiprėjo. Patikrino ir susirinkusiųjų žinias , išmaniausieji buvo apdovanoti.
Jaunieji šauliai pasidalino įspūdžiais iš savo šauliško gyvenimo. Prisimindami savo šalies istoriją esame ir būsime jos dalis.

 
Ankstesni įrašai


Lietuvos kariuomenės dienos išvakarėse , Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos jaunieji šauliai lydimi vadovių Jurgitos ir Editos, vyko į Raseinius. Čia Raseinių tarybos nario Andriaus  Bautronio dėka ir iniciatyva buvo rodomas filmas „Nenugalimas“.

Gimnazistai: Egidijus Skužinskas, Aistė Lukošiūtė, Aušrinė Tamulevičiūtė, Justas Sirvidas, Edgaras Blažys, Simas Kačiušis sėkmingai pradėjo Protų kovų gimnazistų lygą. Puikiai pasirodė pirmajame etape ir Tauragės pogrupyje užėmė antrąją vietą. Klausimai buvo painūs, tačiau darnus komandos darbas lėmė gerą rezultatą. Linkime sėkmės ir ateinančiuose etapuose.

Lapkričio 4-13 dienomis grupė gimnazijos mokinių, lydimi mokytojų Emilijos Zakaitės ir Ingos Bertašienės, dalyvavo Erasmus+ jaunimo mainų projekte „Do it online“. Visas projektas vyko Samobore, Kroatijoje. Pirmosiomis dienomis susipažinome su kitais projekto dalyviais ir jų organizacijomis, vedėme užsiėmimą apie aktyvų pilietiškumą ir piliečių įtraukimą, 

Lapkričio 21 d. Raseinių r.  Viduklę, į Simono Stanevičiaus gimnazijoje vyko tradicinis Raseinių rajono bendrojo lavinimo mokyklų 8-9 klasių mokinių žinių konkursas „Pažinkime gimtąjį kraštą“.  Tai jau 6-asis kartas, kai į Viduklę pasitikrinti savo žinias apie Raseinių kraštą ir Žemaitiją susirenka būrys mūsų rajono komandų. Šį kartą rungėsi 7 komandos.

Lapkričio 16 d. Lietuvos liaudies buities muziejuje Rumšiškėse vyko sveikatą stiprinančio Kauno regiono 6-oji konferencija, kurios tema „Vaikų ir jaunimo sveikata – ateities kartų sveikatos garantas“. I  posėdyje buvo aptartas vaikų ir jaunimo sveikatos stiprinimas: politiniai sprendimai ir realybė, o II - pristatyta geroji patirtis savivaldybėse.