Aktualijos

#MEPA. Tobulinome užsienio kalbos įgūdžius

2018-11-07 grupė II  ir III  klasių gimnazistai turėjo unikalią galimybę stebėti spektaklį   „Romeo ir Džuljeta“  anglų kalba. Šią galimybę suteikė American Drama Group Europe, profesionali teatro gastrolių trupė, įsikūrusi prieš 40 metų. Britai-aktoriai keliauja 6 mėnesius po visas Europos šalis ir vaidina įvairioms amžiaus grupėms. „Romeo ir Džuljeta“ visame pasaulyje žinoma Viljamo Šekspyro pjesė. Mokiniai išgirdo autentišką originalią Šekspyro laikų kalbą, patobulino savo anglų kalbos žinias ir puikiai praleido laiką.
Ankstesni įrašai


Ketvirtadienio popietę  4a klasės mokiniai aiškinosi kas yra mikrobai, virusai ir bakterijos. 

Gražų ir saulėtą spalio 26 d. rytą 5-6 klasių jaunųjų matematikų komanda išsiruošė į Raseinių Šaltinio progimnaziją. 

Lapkričio 5 d. gimnazijoje svečiavosi ir su mokiniais bendravo rašytoja iš Airijos June Molloy. Rašytoja jau 5 metus gyvena Lietuvoje, Jurbarko rajone, netoli Adakavo. Ji gamtos mylėtoja, pažįstanti visus  mūsų šalies žvėris ir paukščius. 

Spalio 30 d. Vilniuje vyko paskutinis projekto „Renkuosi mokyti“ mokytojų mokymų etapas. Trys gimnazijos mokytojos – Gintarė Tytmonienė, Raigeda Buzienė ir Sima Trakšelienė dalyvavo  visuose mokymuose ir patobulino žinias į vaiką orientuoto ir įtraukiojo ugdymo sampratos, saugios mokymuisi aplinkos kūrimo, 

Spalio 26 dieną kultūrinė pažintinė veikla  ,,Lietuvių kalba kitaip“ 2b klasės mokiniams buvo organizuojama  Sujainių bibliotekoje.