Aktualijos

Kultūrinė pažintinė veikla „Lietuvių kalba kitaip" Sujainių bibliotekoje

Vyresn. bibliotekininkė Danelija Laurinavičiūtė pasidalino įvairia informacija apie tai, kas vyksta bibliotekoje, kokie fondai, kiek skaitytojų, ką žmonės skaito, kuo domisi?  Mokiniai, remdamiesi bibliotekininkės pasakojimu ir savarankiškai tyrinėdami, rinko įvairius duomenis apie šią biblioteką. Jie nustebo, kad čia esanti didžiausia knyga yra Simono Stanevičiaus "Raštai". 

  Vėliau vyko susitikimas su vaikų rašytoju Dariumi Rekiu. Rašytojas papasakojo apie savo kūrybą ir pristatė naujausią  knygą ,,Kaip kukiai su gruzdžiais kovojo“. Mokiniai sužinojo naujų žemaitiškų žodžių, o vėliau visi kartu kūrė naują pasaką, kurią užbaigti teks jau pamokų metu. Drovydė Hilbrechtaitė buvo pripažinta kūrybingiausia mokine ir pelnė rašytojo apdovanojimą, o Ugnė Alasauskaitė ir Urtė Laurinavičiūtė buvo apdovanotos už dalyvavimą vasarą organizuotame rašytojo konkurse. 

Mokiniams ši diena patiko, nes buvo įdomi ir turininga. Gal jau auga nauji rašytojai iš Viduklės?
Ankstesni įrašai


Visą spalio mėnesį Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijoje vyko graži bei  prasminga ir jau tradicija tapusi  akcija „Uždek žvakelę ant vienišo kapo“. Šį kartą kapų žvakeles rinko ir akciją iniciavo 7b klasė ir auklėtoja Edita.

Vėlinių išvakarėse grupelė mūsų gimnazijos mokytojų aplankėme Viduklės kapinėse palaidotų Mokytojų kapus.

Minutė susikaupimo vėjuotą dieną, plazdanti žvakės liepsnelė ir trumpa malda už išėjusius. Ilsėkitės ramybėje, gerbiami Mokytojai. 

Spalio 25 dieną mūsų gimnazijos mokiniai: Austėja Milašauskytė, Viktorja Usinaitė ir Egidijus Skužinskas dalyvavo Prezidento Jono Žemaičio gimnazijos organizuotoje  konferencijoje „Raseinių krašto kūrėjai: namų tema“. 

 

Spalio 26-28 dienomis Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos jaunieji šauliai dalyvavo šaulių stovykloje.

Spalio 26 d., dar su tamsa, mes, ketvirtokai su mokytojomis išvyko į Vilnių.