Aktualijos

Edukacinė išvyka į Kauną

Lapkričio 16 d. mūsų gimnazijos 7a, 7b ir 8a klasių mokiniai vyko į Kauną. Čia moksleiviai pirmiausia aplankė Istorinę Lietuvos Respublikos Prezidentūrą, kurioje turėjo galimybę ne tik pamatyti įdomias istorines ekspozicijas, bet ir sudalyvauti žaidime „Agentas Mažylis” bei laimėti Lietuvos šimtmečiui išleistas knygas. Po įdomios istorinės pamokos mokiniai vyko į laipiojimo centrą „Miegantys drambliai”, kur galėjo išbandyti savo fizines jėgas. Pasportavę ir linksmai nusiteikę galiausiai nuvykome į Vytauto Didžiojo karo muziejų. Muziejuje mokiniai dalyvavo dvejose edukacinėse programose ,,Su kryžiumi ir kalaviju” bei „Šaltasis karas“.
Visi mokiniai šią išvyką įvertino labai gerai, džiaugėsi, kad galėjo ne tik pasportuoti, bet ir pagilinti žinias apie Lietuvos istoriją. 

 
Ankstesni įrašai


Lapkričio 15 d. prasidėjo grupiniai mokymai „Mokykla tėvams ir auklėtojams“. Džiaugiamės, kad į šiuos mokymus atėjo nemažas būrelis mamų.  Užsiėmimus veda lektorė psichologė – psichoterapeutė Vaida Jakaitienė. Kviečiame į kitus užsiėmimus atvykti dar daugiau tėvelių..

Lapkričio 16-oji - Tarptautinė toletrancijos diena, todėl jai buvo skirtas penktadienio rytmetys. PUG vaikučiai ir pradinių klasių mokinukai apie toleranciją, pakantumą, pagarbą, atsakomybę, bendruomeniškumą kalbėjosi klasėse ir grupėse, o vyresnieji  -  pramogų salėje.

Lapkričio 15 d. gimnazijos 5-6 kl. mergaičių komanda dalyvavo rajono kaimo vietovių mokyklų sporto žaidynių kvadrato varžybose. Be mūsų gimnazijos komandos, varžybose dalyvavo  Nemakščių M. Mažvydo ir  Šiluvos gimnazijų bei Girkalnio pagrindinės mokyklos komandos.

Lapkričio 15 d. Kaune vyko informacinė diena mokyklų, dalyvaujančių „Integralaus gamtos mokslų kurso 5–8 kl.“ programos išbandyme, mokytojams. Gimnazijos gamtos mokslų mokytojos V. Petrošienė ir O. Lukauskaitė  tobulino  kvalifikaciją programos diegimo ugdymo procese klausimais, aptarė programos privalumus,  kylančius iššūkius, išbandymo etapus,  parengtus veiklų planus, mokymo ir mokymosi metodus, skatinančius mokymąsi tyrinėjant.

 

Lapkričio 15 d. I-IV klasių mokiniams vyko netradicinė istorijos pamoka, kurią iniciavo istorikas,  rajono tarybos narys Andrius Bautronis, o ją vedė 2018-ųjų metų „Misijos Sibiras“ dalyvis Lukas Klusis.