Aktualijos

Dalyvavome gyvybę gelbstinčiuose mokymuose

Lapkričio 12 d. trys mūsų gimnazijos mokytojos dalyvavo Krizių tyrimo centro vestuose kvalifikacijos tobulinimo kursuose „Pagalbos teikimas staigios mirties ištiktam žmogui“. Kursų metu dalyviai išmoko gaivinti žmogų, teisingai atlikti paspaudimus, naudotis defibriliatorių, stabdyti gausų kraujavimą, uždėti turniketą (panaši funkcija kaip žguto). Taip pat buvo mokomasi suteikti pagalbą užspringusiam kūdikiui ir suaugusiam žmogui. 

Šiuose mokymuose turėtų sudalyvauti visi žmonės be išimties. Juk niekas nežino, kada kokia bėda gali nutikti. 

Dėkojame kursų organizatoriams ir puikioms lektorėms Daivai ir Laurai bei direktorei Danutei Janukienei už galimybę mokytis.
Ankstesni įrašai


Mokytojai susipažino su nauja mokymos(si) aplinka Mozabook.

Sesutėms sėkmė nusišypsojo antrą kartą. 

Lapkričio 9 dieną trys pradinių klasių mokytojos: Raigeda Buzienė, Edita Lukošienė ir Silva Vitauskienė dalyvavo mokymuose.

Lapkričio 9 d. vyko susitikimas su mitybos pažangos specialiste Ugne Radzevičiene, kuri kalbėjo apie sveikos, subalansuotos, pilnavertės mitybos principus ir sveiką gyvenseną. Kas gali duoti geriausius patarimus, jei ne žmogus, kalbantis apie savo patirtį ir nueitą kelią, judant sveikos gyvensenos link. Ugnės patirtis įkvepia, jos įgytos žinios, ryžtas ir valia motyvuoja.

Lapkričio 14 d. 14 val. gimnazijoje, dailės kabinete (1 aukštas), vyks adventinio ar kalėdinio vainiko gaminimo mokymai, kuriuos ves Kristina Beržanskienė. Trukmė - apie 2 val. Medžiagomis bus aprūpinti visi dalyviai, bet jei turite kokių nors sudžiovintų gėlių ar žolynų, ar vaisių, riešutų - galite atsinešti, bus įdomesni darbai. Užsiėmimo kaina - 7-8 eur. Laukiame atvykstant!