Aktualijos

Dalyvauta mokymuose „Kūno kultūros pamoka pradiniame ugdyme: žaidimai „FOR FUN“ sporto salėje

Mokymus „Kūno kultūros pamoka pradiniame ugdyme: žaidimai „FOR FUN“ sporto salėje“ vedė Lietuvos Kūno kultūros mokytojų Asociacijos prezidentė Laima Trinkūnienė. Mokytojos sužinojo apie pokyčius kūno kultūros pamokose, kurie prasidės nuo 2019 metų rugsėjo, įsigaliojus naujam įstatymui. Numatoma pamokos pavadinimą ,,Kūno kultūra“ keisti į ,,Fizinis ugdymas“, o fiziniam mokinių pajėgumui nustatyti, taip pat ir pradinėse klasėse, bus atliekami 6 vertinimo testai per mokslo metus. Susipažinusios su teorija, mokytojos dalyvavo praktiniuose užsiėmimuose, žaidė įvairius sportinius žaidimus. Įgytas naujas žinias mokytojos pritaikys savo pamokose.
Ankstesni įrašai


Lapkričio 9 d. vyko susitikimas su mitybos pažangos specialiste Ugne Radzevičiene, kuri kalbėjo apie sveikos, subalansuotos, pilnavertės mitybos principus ir sveiką gyvenseną. Kas gali duoti geriausius patarimus, jei ne žmogus, kalbantis apie savo patirtį ir nueitą kelią, judant sveikos gyvensenos link. Ugnės patirtis įkvepia, jos įgytos žinios, ryžtas ir valia motyvuoja.

Lapkričio 14 d. 14 val. gimnazijoje, dailės kabinete (1 aukštas), vyks adventinio ar kalėdinio vainiko gaminimo mokymai, kuriuos ves Kristina Beržanskienė. Trukmė - apie 2 val. Medžiagomis bus aprūpinti visi dalyviai, bet jei turite kokių nors sudžiovintų gėlių ar žolynų, ar vaisių, riešutų - galite atsinešti, bus įdomesni darbai. Užsiėmimo kaina - 7-8 eur. Laukiame atvykstant!

Šiais mokslo metais didesnis dėmesys skiriamas gimnazijos bendruomenės narių sveikatai.  

Valgykloje įrengtame naujame stende jau visą savaitę skelbiama, kokias daržoves ar priedus prie žuvies, mėsos patiekalų mokiniai gali pasirinkti. Ši priemonė - tai ne tik galimybė mokiniams apsispręsti, kokias daržoves ar garnyrus pasirinkti, ar tiesiog neimti jų visai, bet ir taupyti maistą, kuris nesuvalgytas nukeliauja į atliekų kibirą. 

Mokomės ne tik skaityti, rašyti ir skaičiuoti. Mokomės racionaliai pasirinkti! Skanaus!

Kiekvienas penktadienio rytas skirtas mokinių pilietiškumo ugdymui.  Šis penktadienis ne išimtis. Apžvelgėme lapkričio mėnesio kalendorių, paanalizavome, ką padarėme ir kas dar mūsų laukia. Ateina  ir gražiausias metų laikas - Kalėdų laukimas, tad jokių skolų būti negali.