Aktualijos

Uždek žvakelę ant vienišo kapo

Visą spalio mėnesį Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijoje vyko graži bei  prasminga ir jau tradicija tapusi  akcija „Uždek žvakelę ant vienišo kapo“. Šį kartą kapų žvakeles rinko ir akciją iniciavo 7b klasė ir auklėtoja Edita. Akcijos metu buvo surinkta apie 300  kapų žvakių. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos jaunieji šauliai, septintokai Vytautas, Aurimas su mama Jurgita ir Paulina su mama Ilona  sutvarkė apleistus ir nelankomus kapus, uždegė žvakutes. Jaunieji šauliai išreiškė pagarbą uždegdami žvakeles ant  kapų, kur palaidoti didvyriai, žuvę už Lietuvos laisvę, prie  atminimo lentos, skirtos 1918-1920 metų savanoriams atminti.
 O vėliau prisijungėme prie klebono Alberto Stanulio organizuotos talkos-grėbėme rudeninius lapus aplink bažnyčią, parkelyje. O koks gardus buvo obuolių pyragas, kuriuo mus vaišino klebonas!
Darydami gerus ir prasmingus darbus ugdome pilietinę atsakomybę, meilę artimui, savo žemei ir Tėvynei.
Nuoširdžiai dėkojame tėveliams, mokytojams, mokiniams,  prisidėjusiems prie šios kilnios akcijos.
Ačiū už Jūsų gerumą!
Ankstesni įrašai


Vėlinių išvakarėse grupelė mūsų gimnazijos mokytojų aplankėme Viduklės kapinėse palaidotų Mokytojų kapus.

Minutė susikaupimo vėjuotą dieną, plazdanti žvakės liepsnelė ir trumpa malda už išėjusius. Ilsėkitės ramybėje, gerbiami Mokytojai. 

Spalio 25 dieną mūsų gimnazijos mokiniai: Austėja Milašauskytė, Viktorja Usinaitė ir Egidijus Skužinskas dalyvavo Prezidento Jono Žemaičio gimnazijos organizuotoje  konferencijoje „Raseinių krašto kūrėjai: namų tema“. 

 

Spalio 26-28 dienomis Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos jaunieji šauliai dalyvavo šaulių stovykloje.

Spalio 26 d., dar su tamsa, mes, ketvirtokai su mokytojomis išvyko į Vilnių. 

Spalio 25 dieną 8-IV klasių mokiniai dalyvavo karjeros festivalyje. Gimnazistai turėjo galimybę išgirsti 16 sėkmės istorijų apie tai,  kaip planuoti karjerą, pagal kokius kriterijus rinktis studijų kryptį ir ką daryti jau šiandien, kad galėtum būti sėkmingu ateityje.