Aktualijos

Tėvų komiteto naujienos

Tradiciškai paskutinio kiekvieno mėnesio ketvirtadienio vakarą gimnazijoje renkasi Tėvų komiteto nariai aptarti praėjusio mėnesio aktualijas, ateinančio mėnesio planus, pasitarti dėl vienokios ar kitokios iniciatyvos. Šį kartą tarp svarstytų 10 klausimų buvo ir Tėvų komiteto pirmininko rinkimai. Buvo susitarta pakeisti Komiteto nuostatus ir išrinkti tris atstovus, kurie pasiskirstę funkcijomis organizuotų Tėvų komiteto veiklą. Puiki idėja - ir kodėl jos neišbandžius? Tėvų komiteto veiklai vadovauti išrinktos Diana Alarbied-Majevskaja, Giedrė Peldūnienė ir Edita Stanevičienė. Tai aktyvios, iniciatyvios, kūrybingos Mamos, kurioms linkime sėkmingos veiklos. 
Susirinkime dalyvavę Tėveliai plojimais padėkojo buvusiai Tėvų komiteto pirmininkei Ingai Molotokienei, kuri pasiekė puikių rezultatų organizuojant veiklą, diegiant naujoves.
Ankstesni įrašai


 Augintinis namuose ne tik teikia džiaugsmą, bet ir moko vaiką atsakomybės už silpnesnį, lavina jo fantaziją, mąstymą, mažina agresiją, skatina išgyventi prieraišumo jausmą. Visą meilę savo augintiniui „Bitučių“ ir „Smalsučių“ grupių priešmokyklinukai atskleidė piešiniuose.

Priešmokyklinio ugdymo grupės ,,Smalsučiai“ vaikai sudalyvavo 7 b klasės organizuojamoje akcijoje „Uždek Vėlinių žvakelę ant vienišo kapo“. Smagu, kad net ir mažieji nori prisidėti prie šios gerumą skatinančios tradicijos.

 Priešmokyklinio ugdymo pedagogės Genovaitė ir Vaida, perskaičiusios internetinėje svetainėje kvietimą dalyvauti respublikinėje parodoje „Mums rūpi medis“, paskatino „Bitučių“ grupės vaikus imtis darbo, verti ilgą apyrankę.

Spalio 19 d. Ib klasė aplankė Raseinių rajono gamybos įmones ir  mokslo įstaigas. 

Spalio 18 d. 21 I-IV klasių gimnazistas išmėgino Gimnazistų protų kovų lygos apšilimo etapo klausimus. Klausimai buvo sudėtingi ir sukti, tad atsakinėjant netrūko gimnazistų emocijų. Iš dalyvavusių šioje lygoje, bus sudaryta komanda, kuri dalyvaus pagrindiniame lygos konkurse.