Aktualijos

Pradinukų penktadienio rytas

Susirinkę gimnazijos posėdžių salėje jie klausėsi pradinių klasių vyresniosios mokytojos Irenos Petkienės, kuri pristatė gimnazijos internetinę svetainę www.vssg.lt. Mokytoja papasakojo/priminė, kad čia galima sužinoti ne tik naujienas, bet ir rasti kitokios informacijos: kokiuose projektuose dalyvaujame, kiek yra mokytojų, mokinių, kokia pagalba gali būti teikiama mokiniui, susipažinti su valdymo struktūra ir t.t. Ypač visus nudžiugino laikmatis, rodantis kiek dienų liko iki atostogų. Mokiniai pažadėjo dažniau lankytis šioje svetainėje, o taip pat su ja supažindinti ir tėvelius. 

Kiek vėliau 4b klasės mokiniai su mokytoja lankėsi bibliotekoje, kur vis dar tęsiasi Bibliotekų mėnuo.  Šį kartą jie kūrė atviruką gimnazijos bibliotekai, rašė linkėjimus. Atvirukų parodėlė yra bibliotekoje, prašome užeiti ir pavartyti.
Ankstesni įrašai


Spalio 19 d. per klasės rytmetį vyko Erasmus + projektų pristatymas 5-IV klasių mokiniams. Dalyviai  akcentavo šių projektų naudą jauno žmogaus gyvenime, supratimo formavime apie kitų šalių kultūrą ir vertybes.

Spalio 18 dieną 2 a  klasės mokiniai dalyvavo netradicinėje lietuvių kalbos pamokoje, kuri vyko Viduklės miestelio bibliotekoje. Pamokos tema - ,,Atėję iš knygų“.

Ugdymo plėtotės centras spalio 16 d. pakvietė bendrojo ugdymo mokyklų gamtos mokslų mokytojus dalyvauti užsienio šalių ugdymo patirties pristatymuose. Renginio tikslas – tobulinti Lietuvos bendrojo ugdymo mokytojų dalykines kompetencijas, atsižvelgiant į užsienio šalių ugdymo ekspertų įžvalgas ir atstovaujamos šalies patirtį.  

Spalio 18 dieną IV klasės mokiniai dalyvavo Jaunųjų literatūrologų akademijos 6- ojoje sesijoje Vilniaus universiteto Kauno fakultete. Sesijos tikslas – atskleisti, kaip lietuvių literatūroje vaizduojami vaikų ir tėvų santykiai. Paskaitą skaitė dr.  Mindaugas Grigaitis. 

Spalio 17 d. 7a klasės mokiniai vyko į Klaipėdą, kur vyko integruotos fizikos - anglų klb. pamokos Roshen konditerijos įmonėje, laikrodžių ir kalvystės muziejuose. Šios dienos pirma pamoka prasidėjo konditerijos fabrike Roshen, kurios metu mokiniai anglų kalba kino salėje Rochenvudas žiūrėjo kino siužetą „Šokolado fabrikas'', susipažino su fabriko įkūrimo istorija ir konditerinių gaminių gamyba.