Aktualijos

Pamoka Viduklės miestelio bibliotekoje

Spalio 18 dieną 2 a  klasės mokiniai dalyvavo netradicinėje lietuvių kalbos pamokoje, kuri vyko Viduklės miestelio bibliotekoje. Pamokos tema - ,,Atėję iš knygų“. Raseinių Marcelijaus Martinaičio bibliotekos bibliotekininkės žaismingai mokinius įtraukė į pasakų istorijas su pažįstamais pasakų veikėjais - žaislais. Žaislai – nepaprasti, su pasakos veikėjų pasais. Kiekvienas žaislas turi savo knygą. Žaislų kolekcija įdomi:  Pinokio  nosis ilgėja, kai jis meluoja, o vaidinant Raudonkepuraitę, ji virsta senele ir vilku, kuris jau spėjo praryti senelę. Kai kurie žaislai nepažįstami, nes jie išgalvoti, bet skaitant pasaką jie darosi mieli ir įdomūs.

Mokiniai labai gerai žinojo visus žaislus, tačiau jų žinios - daugiausiai iš vaikiškų filmų, o ne iš skaitytų knygelių. Bibliotekininkės palinkėjo mokiniams pasakas pažinti skaitant, mylint knygas.
Ankstesni įrašai


Ugdymo plėtotės centras spalio 16 d. pakvietė bendrojo ugdymo mokyklų gamtos mokslų mokytojus dalyvauti užsienio šalių ugdymo patirties pristatymuose. Renginio tikslas – tobulinti Lietuvos bendrojo ugdymo mokytojų dalykines kompetencijas, atsižvelgiant į užsienio šalių ugdymo ekspertų įžvalgas ir atstovaujamos šalies patirtį.  

Spalio 18 dieną IV klasės mokiniai dalyvavo Jaunųjų literatūrologų akademijos 6- ojoje sesijoje Vilniaus universiteto Kauno fakultete. Sesijos tikslas – atskleisti, kaip lietuvių literatūroje vaizduojami vaikų ir tėvų santykiai. Paskaitą skaitė dr.  Mindaugas Grigaitis. 

Spalio 17 d. 7a klasės mokiniai vyko į Klaipėdą, kur vyko integruotos fizikos - anglų klb. pamokos Roshen konditerijos įmonėje, laikrodžių ir kalvystės muziejuose. Šios dienos pirma pamoka prasidėjo konditerijos fabrike Roshen, kurios metu mokiniai anglų kalba kino salėje Rochenvudas žiūrėjo kino siužetą „Šokolado fabrikas'', susipažino su fabriko įkūrimo istorija ir konditerinių gaminių gamyba. 

Spalio 16 dieną gimnazijos Ib klasės mokiniai dalyvavo netradicinėje geografijos pamokoje „Seniūnijos vaidmuo valstybės valdyme“, kuri vyko Viduklės seniūnijoje. Seniūnijoje gimnazistus pasitiko  seniūnė Daiva Ulinskienė, kuri mokiniams papasakojo apie savo darbą, seniūnijos atliekamas funkcijas, darbuotojus, kokiais klausimais dažniausiai kreipiasi gyventojai ir kokias paslaugas seniūnija jiems suteikia. 

Spalio 16 dieną 1a ir 4a klasės mokiniams vyko integruotos lietuvių kalbos bei dailės ir technologijų pamokos netradicinėje aplinkoje.